Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brakująca część zamka bagażnika


mashet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem, otóż chciałem dzisiaj wymienić listwę podświetlenia rejestracji. W momencie kiedy montowałem ponownie zamek, cały mechanizm dziwnie strzelił i odpadła jakaś część. Niestety po długim poszukiwaniu nie znalazłem jej nigdzie. Podejrzewam, że wpadła między blachy i zablokowała się. Teraz nie mam jak włożyć zamka, bo bez tej części wszystko się rozpada w momencie wkładania. Z tego co patrzyłem brakuje jakiejś nakładki na sprężynę, która by to wszystko trzymała. Załączam foto.

uq3blrc6.jpg

a tak to powinno wyglądać:

174248317_2_644x461_wkladka-zamka-bagazn

Nie zostaje mi pewnie nic innego jak kupno używanej nakładki i złożenie jednej z dwóch?

Edytowane przez mashet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten bolec na środku co idzie sprężynka powinien wystawać na ok 1cm i idzie 1 pierścień zabezpieczający ,później sprężynka podkładka i kolejny pierścień ,na foto widać że u ciebie ten bolec albo jest urwany ,albo wszedł do środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze widzę to masz wszystko prócz podkładki, pierścień zabezpieczający pozostał w sprężynie, musisz ustawić i wcisnąć bęben tak aby po przekręceniu otwierał zamek a trzpień wystawał kilka cm, byś mógł założyć spokojnie sprężynę podkładkę i ją zabezpieczyć, też się z tym główkowałem podczas wymiany listwy u siebie :)

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...