Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wycieraczki same się włączają po zapłonie


icemerc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

od jakiegoś czasu mam dziwny problem który pojawia sie co jakiś czas. Mianowicie po przekręceniu zapłony samoistnie włączają się. Aby je wyłączyć musze manetką przesunąć do najszybszej pozycji lub użyć spryskiwacza aby ustały... jak chce zrobić pojedyńczy przesów klikając manetke raz w dół to one pracują cały czas... i tak w kółko.... uciązliwe jest to, że nawet po suchej szybie przejadą jak chce odpalić auto :/

i teraz pytanie : poszła manetka czy przekaźnik?

bede wdzieczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem musisz wymontowac caly mechanizm i zdemontować plastikowa oslonke przy silniczku tam są 2 mosiężne blaszki wystarczy je podgiąć żeby był lepszy styk i przy okazji sprawdź czy nie są zapieczone oski powinno pomuc.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

od jakiegoś czasu mam dziwny problem który pojawia sie co jakiś czas. Mianowicie po przekręceniu zapłony samoistnie włączają się. Aby je wyłączyć musze manetką przesunąć do najszybszej pozycji lub użyć spryskiwacza aby ustały... jak chce zrobić pojedyńczy przesów klikając manetke raz w dół to one pracują cały czas... i tak w kółko.... uciązliwe jest to, że nawet po suchej szybie przejadą jak chce odpalić auto :/

i teraz pytanie : poszła manetka czy przekaźnik?

bede wdzieczny za pomoc :)

Cześć,

czy udało Ci się naprawić mechanizm? Od wczoraj mam u siebie to samo, dałem do naprawy cały mechanizm ponieważ wycieraczki zatrzymywały się w pozycji pionowej. Po włożeniu naprawionego mechanizmu i włączeniu zapłonu mechanizm zaczyna pracować robi kilka, kilkanaście cykli i zatrzymuje się, podobnie jest na różnych biegach po włączeniu wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...