Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] halogeny - problem


FELIPE

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam a4 b5 1997 rok

1) miałem lampy BOSCH ze zintegrowanymi halogenami, zmieniłem na SONARa soczewki z ringami, od tamtego momentu przy włączeniu świateł zapala mi się nad radiem podświetlenie sygnalizujące jakby halogeny (których nie mam) były cały czas włączone

2) zakładam właśnie zderzak od S4 z halogenami i chciałbym podłączyć je pod oryginalny włącznik (ten nad radiem który teraz ciągle się świeci) domyślam się że trzeba z kostki do reflektorów (mam ten typ przed liftem czyli okrągłą) wyciągnąć przewód który odpowiadał za sterowanie halogenem w lampach BOSCHa i podłączyć go do halogenów w zderzaku od S4

czy ktoś wie który to przewód? ma jakiś schemat? lub też miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według schematu powinny to byc przewody koloru biało-zielonego, albo czarnego (sprawdź jak jest u Ciebie, bo kolory ze schematów nie zawsze się pokrywają z rzeczywistością), jednakowy kolor dla strony lewej i prawej.

Albo po prostu sprawdź za pomocą próbnika z lampką, czy miernika.

Włączasz pozycje i lokalizujesz w kostce +, ten przewód odpada.

Teraz włączasz przeciwmgielne (pozycje włączone), lokalizujesz drugi + i masz przewód którego szukasz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem wlascicielem A4 B6. Czy ktos moze mi napisac jak wlaczyc halogeny ? Przelacznik jest po lewej stronie kierownicy, ale nie moge przekrecic go na halogen. Czy cos trzeba dodatkowo nacisnac ? Na przelaczniku jest narysowany halogen, halogeny sa w zderzaku a za nic w swiecie nie moge ich wlaczyc. Prosze o pomoc.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-02-2007, 16:52 ]

proszę zapoznać się z zasadami forum, poza tym to jest temat o halogenach w B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...