Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Smugi w kleju pod szybą


Tyrath

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupiłem klapę do mojego avanta, bo moja przegniła. Jak to bywa w kupowaniu rzeczy na odległość, wyszedł jeden zonk.

Na zdjęciu widać smugi jakby powietrza w kleju pod szybą. Da radę to jakoś zamaskować? Wtłoczyć tam coś igłą... cokolwiek.

Jeżeli ktoś ogarnia temat to bardzo proszę o pomoc.

4d27116d3fa90872a378b3c438761a2a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtłoczyć tam coś to będzie ciężko . Wygląda to na rozwarstwienie. Możesz delikatnie podgrzać to miejsce suszarką do włosów lub opalarką jednak jeśli opalarką to Bardzo Ostrożnie. Możliwe że po podgrzaniu i dociśnięciu z dwóch stron rozwarstwienie zniknie . Ale to tylko przypuszczenie. Spróbować nie zawadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tylna szyba jest hartowana, jednowarstwowa więc nie ma mowy o rozwarstwieniu. Ma ona tzw. nadruk ceramiczny(to czarne) na wewnętrznej stronie żeby nie było widać kleju i bebechów. On właśnie po latach na zewnątrz kleju się utlenia i degraduje. Niestety brzydko to wygląda i zwykle to wszystko, rzadko prowadzi do odparzenia szyby. W takim przypadku przy ponownym montażu takiej szyby zamalowuje się "ubytki" podkładem do kleju, albo montuje nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...