Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szkoda z AC [sarna]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chodzi mi o udział własny tylko o próg szkody całkowitej od której naprawa jest nieopłacalna w przypadku szkody AC

Opublikowano
  • Autor

udział własny jest zniesiony

no moje oko to szkody było na max 1,5zł wiec nie wiem skad im sie wzięła szkoda całkowita

jak był likwidator czy jak go nazwać to sam powiedział że szkody niewielkie a tu taka sytuacji

jeszcze jedno pytanie mam:

był gośc robił zdjecia, pismo przyszło że sprawa wszczęta a jak zadałem pytanie w zgłoszeniu internetowym co z moją sprawa to odpisali że szkoda całkowita i czekać na rozliczenie szkody

Czy więc moge naprawiać auto?? światła już kupiłem i stare nawet sprzedalem.

Czy jednak wstrzymać sie z naprawami??


Skoda całkowita i koszt naprawy nie może przekraczać 70 % wartości rynkowej pojazdu. Koszt naprawy ustalany na zasadach zawartych w OWU. To blokuje to co piszesz wyżej.
A pozostałość zawsze pozostaje do decyzji właściciela. Może sprzedać oferentwi z aukcji lub nie.

witam

Szkoda już wypłacona,

W sumie nie bardzo jest sie do czego przyczepić ale mam pytanie.

Wycenili mi wrak na kwote xxx (nie wiem czy na aukcji jakiejś bo nie pisze, jedynie na dokumentach od likwidatora jest "Wykonano na bazie modułu Pozostałości firmy Eurotax")

Prawdopodobnie będe sprzedawał samochód.

Czy jak go sprzedam za kwota <xxx to PZU wypłąci różnice??

Ile czasu jest na taką sprzedaż zeby odtrzymać tą różnice jeszcze??

pozdrawiam

Edytowane przez tobi665

Opublikowano

To zależy. Bo jeśli mają ofertę z giełdy i jest ona mniejsza niż wycena z Eurotaxu to mogą uznać Twoją propozycję jeśli nie będzie niższa od ich oferty. Warto spróbować. Najlepiej najpierw telefonicznie porozmawiać o tym z likwidatorem. Ale w pierwszej kolejności sprawdził bym wycenę oraz kosztorys do niej. Sprawdził czy ujeli wszystkie uszkodzenia.

Opublikowano

Opcja taka, że dopłacą różnicę jest, to pewne i czasami widuję w decyzjach takie dopłaty, ale nie mam pojęcia dokładnie na jakich zasadach to działa :kwasny:

Opublikowano

Z OC muszą dopłacić, z AC już jest trudniej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.