Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie montujecie Cb radio w swoich autach


wkowal10

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Gdzie montujecie CB radio w swoich limuzynach a, gdzie najczęściej antenę? Jak w Octavii miałem radio włożone w taką siatkę na rzepy i przyczepione do wyściółki z boku przy noga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie montujecie CB radio w swoich limuzynach a, gdzie najczęściej antenę?

Antena na dachu na magnes. A radio głośnikiem do góry przymocowane opaską do podłokietnika. Nauczyłem się je obsługiwać na czuja bez patrzenia . Kanałów nie zmieniam :naughty:

Wiem że to prowizorka, ale ponoć prowizorki najdłużej się trzymają :facepalm:

Edytowane przez Jędrulawawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamocowałem uchwyt podtrzymujący cb dwoma wkrętami pod kierownicą, nad nogami bliżej lewej strony przy otwieraniu maski, a kable schowałem pod plastikiem i puściłem lewą stroną (są niewidoczne) aż do tylnych foteli i tamtędy do bagażnika.

CB nie przeszkadza kierującemu i jest prawie niewidoczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy fotelem pasażera, a tunelem środkowym, przyklejone do tunelu mocną taśmą dwustronną. Kable (zasilanie i antena) poprowadzone tunelem. Antena magnesowa na dachu (zdejmuję tylko przed myjnią), a zasilanie włącza się po zapłonie. Nic więcej nie trzeba do wygody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiędzy fotelem pasażera, a tunelem środkowym

A głośnika integralnego nie tłumi ? Czy masz głośnik akcesoryjny ?

Nie tłumi - pomiędzy radiem a tunelem jest kilka milimetrów przerwy. Taśma dwustronna jest na gąbce, a miejscami musiałem jej dać 2-3 warstwy. Ogólnie jest bardzo OK.

Tutaj mała uwaga. Mam dosyć "klasyczne" radio - President Harry II. To radyjko ma tylko 35 mm grubości. Wszystkie nowsze/lepsze, jakie widziałem, są sporo grubsze i niekoniecznie tak samo dobrze zmieszczą się w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...