Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w zbadaniu przebiegu i Histori


crookers20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zainteresowałem się przebiegiem auta którym już jakiś czas śmigam a nawet sporym bo od 2013. kupiłem pakiet na autoDNA za 30zł i tam jest szacunkowo wyliczone że powinien mieć 230 000 a ma na liczniku na tą porę 180k, czy ktoś może mi pomóc w rzetelnym znalezieniu przebiegu wiadomo bez opłat, tam jest że auto Nie bite i nie kradzione nr VIN WAUZZZ8EZ1A003460 pojazdu. Byłbym bardzo wdzięczny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie raz zapłaciłem i te dane są troszkę przymałe, są foto ale np. tylko z polski i dużo danych, większość z 2013 a nie ma nic przed. Nie wiem może gdzieś na jakiś serwisach niemieckich typu allegro z historii po Vinie da się coś znaleść no ja nic nie mogłem. A nie chce drugi raz bulić za to samo.

A oto raport jaki posiadam,

https://pl.scribd.com/doc/283223419/Raport-Autodna-Rhp-Wauzzz8ez1a003460-1
Edytowane przez crookers20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię zapewnić,że od kolegi stanley otrzymasz całą historię serwisowania,która znacząco różni się od raportu Autodna.Za frajer chyba nic ciekawego nie znajdziesz,ale powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kolegę Stanleya. Otrzymałem historię pojazdu oraz rozkodowane wyposażenie auta.

Ja również przed zakupem skorzystałem z autodna, ale to jest jakaś lipa .... Wiem, że przed następnym zakupem również poproszę

o pomoc kolegę Stanleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...