Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy warto montować chlapacze przód i tył?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście, że warto, ale tylko oryginalne. Mam w swoim allroadzie i nie wyobrażam sobie teraz żebym miał je zdjąć. - :)

Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. :wink:
Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. -:)

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Oczywiście, że warto, ale tylko oryginalne. Mam w swoim allroadzie i nie wyobrażam sobie teraz żebym miał je zdjąć. - :)

Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. :wink:
Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. - :)

Nie wiem kwestia gustu, jak dla mnie nie wygląda to dobrze, a auto trzeba pucować to nie będzie brudne :wink:

Opublikowano

Oczywiście, że warto, ale tylko oryginalne. Mam w swoim allroadzie i nie wyobrażam sobie teraz żebym miał je zdjąć. - :)

Może w allroad to jakoś wygląda ale w zwykłej B8 chlapaki powodują że auto wygląda jak świniowóz. :wink:
Andy jak świniowóz to wyglądał bez chlapaczy. Nie ma porównania z brudem na tylnej klapie i z boku auta. Ja mam lavagrey czyli prawie czarny i chlapacze nie rzucają się tak w oczy. Mi się z nimi allroad nawet bardziej podoba. - :)

Nie wiem kwestia gustu, jak dla mnie nie wygląda to dobrze, a auto trzeba pucować to nie będzie brudne :wink:
:decayed:[emoji12]
Opublikowano

Szczególnie jesienią i zimą, to trzeba by pucować codziennie jak mokro na drodze.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

Ja podzielam zdanie Andy'iego, kwestia gustu, allroad z chlapaczami wygląda ok ale zwykłe B8 już nie koniecznie. Czy jesień czy zima i tak trzeba myć samochód tak jak i w lato jak jest brudny. Ja lubię to robić i mogę to robić często :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Chlapacze warto założyć przede wszystkim z przodu. Chodzi o zabezpieczenie przez obijaniem kamieni i ew rdzą :)

Kamienie spod kół przednich lubią obijać się po całym podwoziu , progach i tych newralgicznych punktach takich jak próg zaraz za kołem przednim.
Tylne już niekoniecznie ale przód uważam obowiązkowo.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.