Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarna A4 B6 by Mati

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem, postanowiłem i Ja przedstawić swoją niunie.

Samochód kupiłem w lipcu tego roku, przyjechała do mnie z UK.

Jest to 163 konny 1.8T z przebiegiem 163kkm, zaraz po kupnie zrobiony pakiet startowy,

Audi aktualnie posiada :

-Zew S-Line

-Zawieszenie 1BE

-4 szyby w prądzie

-PDC Przód i Tył

-Szara skóra

-Heble 312mm

Do tej pory zostało zrobione:

-Kompletny rozrząd + pompa

-Olej Valvoline 5w50 VR1

-Wymiana filtrów

-Płyn chłodniczy i hamulcowy

-Przetoczone tarcze

-Wymieniony termostat

-Dobicie klimy

-Wymiana łożyska piasty LP

-Malowanie błotników ze względu na zjedzone ranty

Plany jakie staram sie zrealizować to :

-Odblokowanie FIS

-Podświetlane Dekory

-DP i wydech z kwasu

-Wtryski od BEXa albo BAMa

-FMIC

-Soft

-Zmiana licznika na kolorowy

-Podtlenek gazu

-Wymiana foteli i kanapy na grzane i full elektryczne

-Dołożenie Airbagów w kanapie

-Wymiana modułu kiery

-Dołożenie tempomatu

-Pakiet światło

-Montaż kamery cofania

v9kztqzy.jpg4ns5bb9t.jpgzokaatar.jpg

Audi utrzymana bardzo schludnie przez poprzedniego właściciela, po zrobieniu wielu km jestem w pełni zadowolony.

Edytowane przez Mateuszek1001

Opublikowano

Ładna :) dodaj fotki z wnętrza :)

Opublikowano

ladna sztuka i godne plany a jak kolega kuba320 napisał dodaj fotki wnetrza pozdrawiam powodzenia w modzeniu

Opublikowano
  • Autor

Fotki postaram sie zrobić w niedalekim czasie to wkleję.

Najpierw wyrezać trzeba elpidżi bo nie powiem, lubi sobie spalić co nieco :D

Opublikowano

Sam będziesz robił przekładkę,czy zlecasz?

Opublikowano

A jeszcze nie dawno sie zastanawiałem kiedy pojawi sie jakaś B6 z UK na polskich blachach. Z UK przynajmniej masz pewność że licznik nie jest cofnięty o 200-300K. Powodzenia w modach ;)

Sam będziesz robił przekładkę,czy zlecasz?

Jak ktoś jeździ jak człowiek to moim zdaniem jest to zbędne.

Opublikowano

Ze zdjęć wynika że zadbane auto.


Jak ktoś jeździ jak człowiek to moim zdaniem jest to zbędne.

A ja natomiast nie wyobrażam sobie na dłuższą metę jeździć bez przekładki.

Opublikowano

96fb418bb7e37ba9a15c5c47facac923.jpg

Można zrobić coś bez ingerencji w przekładkę :wink::kox:

Opublikowano

miszka, dnia 02 Paź 2015 - 22:28, napisał:

96fb418bb7e37ba9a15c5c47facac923.jpg

Można zrobić coś bez ingerencji w przekładkę :wink::kox:

Kiera ok , a co że tak powiem z pedałami? ? :kox:

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

Przekładki robić nie zamierzam, w sumie to zanim kupiłem samochód byłby takie plany, ale po przejechaniu sporu kilometrów sądzę że jest to zbędne.

Opublikowano

Przekładki robić nie zamierzam, w sumie to zanim kupiłem samochód byłby takie plany, ale po przejechaniu sporu kilometrów sądzę że jest to zbędne.

+1 :wink:
Opublikowano

Mam pytanie . Czy w PL już rejestrują angliki ? Bo mieli spowrotem zacząć.

Opublikowano

Wypasik konkretny.. gratuluje fury :D Lepiej powiedz jak ubezpieczenie bo ponoć miało być drożej w wypadku anglików ?

Opublikowano

Wypasik konkretny.. gratuluje fury :D Lepiej powiedz jak ubezpieczenie bo ponoć miało być drożej w wypadku anglików ?

Kolega jakiś tydzień temu paska b6 rejestrował , ubezpieczenie zapłacił tak samo jak za taki sam samochód z kierą po właściwej stronie. Wszystko zależy od ubezpieczalni ;)

Opublikowano

Czyli nie jest tak do konca jak straszyli[emoji14] Co do kiery po prawej stronie to nie wie czy nym dal rade..trzeba sie przyzwyczaic.

Opublikowano
  • Autor

Tak, rejestrować normalnie można, warunki jakie trzeba spełnić to zmiana przesłony w reflektorach i światło przeciwmgłowe po lewej stronie, ubezpieczenie minimalnie droższe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.