Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miska olejowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jak w temacie chodzi o miskę olejową, u mnie na misce olejowej jest prawdopodobnie przyspawana śrubka do spuszczania oleju. Już pewnie z tym nie da się nic zrobić? Jeżeli się nie da to wystarczy kupić całą miskę olejową czy coś jeszcze? Jak by ktoś mógł na zdjęciu pokazać jak to wszystko co mam kupić wygląda :D

Opublikowano

No to niezły mistrz był jeżeli Ci śrube spustową przyspawał, jeśli konieczna jest wymiana miski to potrzebujesz tak naprawdę dwóch rzeczy:
- miske (uważaj przy kupnie żeby zgadzały się wszystkie numery i oznaczenia) bo miska może mieć taki sam kształt a inne rozstawy śrub
- klej/paste (uszczelka) do uszczelnienia pomiędzy miską a silnikiem, najlepiej kupić jakiś porządniejszy

Jeśli sam będziesz wymieniał to dobrze oczyść powierzchnie styku miski i silnika, żeby już nie musiał wracać do tematu miski, przy dokręcaniu miski śruby dokręcaj po przekątnej, żeby się wszystko ładnie ułożyło.
Po montażu miski odczekaj wymagany czas wyschnięcia kleju/pasty, potem już możesz silnik zalać olejem i cieszyć się jazdą :D

Mam nadzieje że pomogłem ;)

Opublikowano
  • Autor

No są prze chu**.. z tych ludzi :D

Bardzo pomogłeś , dzięki bardzo :)

Nie, sam nie będę wymieniał muszę oddać do majstra jakiegoś, ale ciul wie czy zrobi mi to tak jak napisałeś czy po prostu na odpier*** się;/

Jak źle uszczelki pozaciska to będzie kapało cholera :D

Skąd te numery wezmę? Muszę ściągnąć starą miskę i spisać z niej numery?

Napisz mi jaki zestaw pasty i uszczelek, najlepsze mi napisz bo nie wiem jakie kupić :)

Opublikowano

No są prze chu**.. z tych ludzi :D

Bardzo pomogłeś , dzięki bardzo :)

Nie, sam nie będę wymieniał muszę oddać do majstra jakiegoś, ale ciul wie czy zrobi mi to tak jak napisałeś czy po prostu na odpier*** się;/

Jak źle uszczelki pozaciska to będzie kapało cholera :D

Skąd te numery wezmę? Muszę ściągnąć starą miskę i spisać z niej numery?

Napisz mi jaki zestaw pasty i uszczelek, najlepsze mi napisz bo nie wiem jakie kupić :)

najlepiej nr spisać ze starej miski są one umiejscowione prawdopodobnie na "czole" miski dobrze je spisz co do cyferki i literki, a co do pasty to szczerze mówiąc nie wiem jaką Ci polecić, najlepiej zapytać w sklepie z częściami na pewno Ci coś polecą dobrego ;)

ps. miski nie musisz ściągać wystarczy że wejdziesz pod auto i nr powinny być widoczne :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.