Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adaptive light uszkodzony


bomba220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie na fisie wyskakuje błąd Adaptive light uszkodzony. Po sprawdzeniu okazało się że żarówka od doświetlania zakrętów znajdująca się w lampie jest spalona. Została ona wymieniona na nową. Błąd nadal wyskakuje a doświetlanie dalej nie działa. Czy ktoś miał taki przypadek i czy jest możliwość usunięcia go bez podłączenia komputera. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jak sprawdzić czy posiadam adaptive light w moich ksenonach?

Czy jest możliwość włączenia lub wyłączenia adaptive light czy trzeba poszukać innych kloszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też to padło ale nawet nie wiem jak sprawdzić żarówkę ledwo wkładam tam dwa palce a dostęp jest taki że nic nie widać, nawet jak już bym jakimś cudem wymienił bym tą żarówkę to błędu sam nie skasuję,

macie jakieś rady czy trzeba jechać do aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zderzak tylko osłonę na szczęście, znalazłem w instrukcji trzeba wyjąć reflektor

jednak nadal pozostaje skasowanie błędu. sam zauważy że wszystko ok czy trzeba będzie w komputerze to jakoś skasować a jeśli tak to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie wszystko sprawne to z zegarów błąd zniknie.

Ale w sterowniku pozostanie zapisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc w końcu się wziąłem za temat i wykręciłem klosze i wymieniłem żarówki ( jedna była faktycznie spalona) niestety po wymianie błąd sam nie znikną  a doświetlanie nadal nie działało :(

podjechałem do warsztatu i przy użyciu komputera został skasowany błąd po czym wszystko zaczęło działać jak należy. :D 

szkoda jednak że teraz bez komputera samodzielnie nie można wymienić nawet żarówki, z czego wynika że teraz za byle jaką czynność którą do tej pory można było zrobić samemu w garażu teraz trzeba za to płacić ponieważ ze wszystkim trzeba jeździć do warsztatu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...