[ALL B5] Co i czy warto montować ?

tony84

witam. otóż mam rozterkę odnośnie audio. co prawda za dużych wymagań nie mam ale chciałbym zmieni obecne radio concertII na coś innego.i teraz pytanie na co lepiej: SYMPHONY czy CONCERT III?? czy da rade to samemu wyrezać i czy dożo z tym będzie kłopotów?? i co ewentualnie muszę dokupic??

po pierwsze radio concert2 jest wielkosci 1DIN, a te radia o których myslisz są wielkosci 2DIN, czyli są dwukrotnie większe, a co za tym idzie, musisz kupić konsole srodkową przystosowaną do tego typu radia :gwizdanie: dosć droga inwestycja a do tego dojdzie ci panel climatronic do wymiany noi can bus adaptery oraz montaż tego wszystkiego :gwizdanie: to juz lepiej zainwestować w jakieś CA nie orginalne a lepsze od standardu

to że concert II jest 1din a tamte 2din to wiedziałem. chodzi mi czy będę musiał kupić całą konsolę czy w tą którą mam da się wmontować kosz na radio 2din?? i czy panel klimy też inny czy ten sam jest??

pod 2din to

-inny climatronik

-inna popielniczka

-inny kosz