Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak mocy na benie dławienie


frodzi33

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,może ktoś już o tym pisał ale mam problem podczas jazdy na benzynie auto niema mocy a przy dodawaniu gazu dławi się .

auto ma założoną instalację gazową ,na gazie jest oki tylko na benie , wymieniłem już wtryski ,cewkę wszystkie węże od powietrza ,wyczyściłem przepustnice ,nowa odma ,sonda lambda ,przewody , świece i dalej to samo nie wiem co jest przyczyną takich objawów ,proszę o pomoc.


witam jestem tu nowy ,może ktoś już o tym pisał ale mam problem podczas jazdy na benzynie auto niema mocy a przy dodawaniu gazu dławi się .

auto ma założoną instalację gazową ,na gazie jest oki tylko na benie , wymieniłem już wtryski ,cewkę wszystkie węże od powietrza ,wyczyściłem przepustnice ,nowa odma ,sonda lambda ,przewody , świece i dalej to samo nie wiem co jest przyczyną takich objawów ,proszę o pomoc.

Edytowane przez frodzi33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłącz akumulator na pół godziny i wtedy spróbuj na benie jechać nawet nie adaptuj przepustnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może samochód dostaje dawkę gazu i benzyny jednocześnie, zakrec zawór od gazu i zobacz. U mojego teścia takie coś miało miejsce. Ale nie wiem jak to rozwiązał

Wysłane z mojego ZTE Blade L3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresetuj komputer jak pisza wyzej i zobacz, jak bedzie poprawa to adaptuj przepustnice i do gaziarza musisz jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...