Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maluch16290

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maluch16290

  1. maluch16290 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Panów, jak wyciągnąć uszczelki(zgarniacze) z drzwi? Tzn auto mam rozebrane i bez akusa z zamkniętymi oknami i w takim stanie nie chce wyjść ni h***, czy powinienem przytargac baterie i pootwierac szyby i pójdzie? Dzięki z góry
  2. U mnie okazał się źle osadzony czujnik ABS pozdrawiam
  3. maluch16290 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w Audi A4 B5
    Poważnie? I 19 lat trzyma taka taśma? Hehe, "Audi, przewaga dzięki technice" czyli jak sciagne to na nowo przykleić trzeba będzie. Dzieki
  4. Kurcze a jak zmierzyć to aż tak dokładnie?
  5. czyli pewnie nagrzebalem jak zmienialem klocki, gdzies czytalem ze to moze byc przyczyna dziwnych dzwiekow przy delikatnym hamowaniu?? Ty jestes spec od hamolcow dlatego pytam
  6. chodzi o czujniki absu?? robi sie to recznie czy vagiem??
  7. Dzięki Dev, aczy te różnice w pomiarach to norma? Mierzyłem w paru predkosciach do 20 km/h
  8. WItam Forumowiczow, ktos sie orientuje jaka jest kolejnosc predkosci kol podanych w vagu?? auto jak w opisie, sa cztery rubryczki ale nie podpisane, i 1 i 3 podaja czasem o 1 km/h wiecej niz 2 i 4...dlatego pytam czy cos jest nie tak moze ? intuicja mi mowi ze 1 i 3 to beda przednie kola pewnie ale nie jestem pewien wiec pytam
  9. tez to mam przy wolnej jezdzie ;/ rozebralem oba zaciski i popsikalem antykorozyjnym prowadnice, czyscilem wszystko drucianka i dalej ;/ dzwiek wydawaloby sie ze pochodzacy z krzywej tarczy poniewaz jakby "tarcie " a raczej czestotliwosc tarcia jest wprostproporcjonalna do predkosci. zmienialem je ze 3 miesiace temu i watpie zeby nagle sie wygiela ;/ zaczelo halasowac jak wymienilem klocki z tylu, wtedy tez servo zassalo mi trosze powietrza bo grzebalem przy przepustnicy w ten dzien...nie wiem czy to moze miec jakikolwiek wplyw na to tarcie z przodu??
  10. tez to mam przy wolnej jezdzie ;/ rozebralem oba zaciski i popsikalem antykorozyjnym prowadnice, czyscilem wszystko drucianka i dalej ;/ dzwiek wydawaloby sie ze pochodzacy z krzywej tarczy poniewaz jakby "tarcie " a raczej czestotliwosc tarcia jest wprostproporcjonalna do predkosci. zmienialem je ze 3 miesiace temu i watpie zeby nagle sie wygiela ;/ zaczelo halasowac jak wymienilem klocki z tylu, wtedy tez servo zassalo mi trosze powietrza bo grzebalem przy przepustnicy w ten dzien...nie wiem czy to moze miec jakikolwiek wplyw na to tarcie z przodu??
  11. maluch16290 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w 1.9TDI
    sama wskazowka nie ma wplywu na paliwko teraz wiem na 100 % juz
  12. maluch16290 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w 1.9TDI
    No racja, czyli jak wskazówka zacznie opadać to czasy powinny być cały czas te same, a jak będzie wzbogacal to będą się wydłużać tak? Tam jest zdaje się jedna rubryka czasu wtryskiwaczy nie? Czy jest jakiś kanał gdzie podaje czasy każdego wtr. osobno? W ogóle nie wiem dla czego temat założyłem w dziale 1.9 TDI ale dobra :/ pomylka
  13. maluch16290 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, czy któryś z panów wie może jak ściąga się listwę drzwi w b5? Tylko ta na środku drzwi a nie na dole co prawda jeszcze nawet nie sciagnelem boczków żeby zerknac ale może ktoś wie coś na ten temat i się chętnie podzieli informacjami
  14. Witam, panowie ile m² potrzebne jest do oklejania b5tki sedan??
  15. maluch16290 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w 1.8
    siema, zmienilem dzis odme i cyka caly czas, w ogole odma byla w 3 czesciach haha terkota ale ciuchutko i regularnie, nawet na rozgrzanym na maxa silniku, ale uslyszalem nowe trekotanie z walka rozrzadu ale tylko wlasnie na rozgrzanym motorze, wnioskuje ze z niego bo niedawno zdjalem gorna pokrywe paska i kolo mam na wierzku, przylozylem ucho i najbardziej z niego zalatywal dzwiek, chyba ze to rolka napinacza ale dzwiek dobiegal raczej z kola zebatego..co do zrzucania miski to racja, tak jak piszesz jest troche grzebania i kanal, moge miec problem zeby podwiesic motor..nie bylem u mechaniora na pomiar cisnienia oleju bo mialem dzien zalatany caly i jeszcze ta odma troche mnie z czasem zagonila, 2 razy zrzucalem kolektor bo mi wyskoczyla zawkeczka z z odmy i wypadlo tez kolano ;/ teraz jeszcze pytanie z innej bajki mam jedno, bo jak dzis wyciagalem weze podcisnienia z przepustnicy, to ten idacy do serva delikatnie mi sie ugial przyt servie zassalo lub wyplulo odrobinke powietrza, czy cos sie stalo w ten sposob czy tam sie wyrowna to cisnienie badz podcisnienie? bo mam wrazenie jakby cos zaczelo halasowac podczas hamowania, i to wlanie jaby z przodu slychac, zmienialem dzis klocki z tylu bo tez tarly juz ale to nie moze miec nic wspolnego chyba z tym...to sa uroki 19 letniego auta ;/
  16. maluch16290 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w 1.8
    Ok ja jutro do południa ogarne ta odmę i dam znać w ogóle to chyba zmienie filtr i olej..a miske silikonem czy tam jakaś uszczelka jest?
  17. maluch16290 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w 1.8
    witam, ogladalem filmik i to jest raczej to co u mnie tylko ja mam ciszej, ten dzwiek mam od okolo 4-5 dni, zauwazylem przy okazji ze pekla odma i smierdzi olejem..jutro ja wymienie, moze to miec zwiazek z tym? leje dobry olej , castrol magnatec 5w40, niedawno zmienialem uszelke pod klawiaturka i nie widzialem syfu, moze jakies minimalne w zakamarkach ale to naprawde mikroskopijne, wszytsko oblane pomaranczowym czystym niewypalonym olejem, ale pewnie dlatego ze w ciagu 1,5 roku dolewam juz trzeci litr ;/ cieknie gdzies ten olej bo na pokrywie jest olej z syfem, nie mam kanalu zeby od dolu spojzec skad to leci..ogolnie sam wszystko robie przy niej ale nie wiem jak zmierzyc cisnienie oleju, to penie w u jakiegos mechanika co? druciarstwo nie wchodzi w gre, moj ojciec pojechal po nia do wloch i kupil z przebiegiem 95 kkm, teraz po 6 latach ma 125 kkm, jest w bardzo dobrym stanie i zalezy mi zeby w takim zostalo co myslisz ze to ta pompa?? a jak wyglada wymiana?? dam rade bez kanalu?? dzieki za cenne informacje nie wiem jeszcze co to ten smok
  18. maluch16290 odpowiedział(a) na maluch16290 temat w 1.8
    Słychać cały czas, teraz byłem zobaczyć , to na zimno cyka ciszej, jak był rozgrzany to głośniej gadał..nadstawialem ucho to najbardziej cykalo tam gdzie kolektor dolotowy łączy się z silnikiem, czyli wygladaloby na wtryskiwacze benzynowe?? Dodam że to takie szybkie cykanie, coś w stylu wtryskiwaczy gazowych..a o który napinacz chodzi?? Łańcucha czy paska?? Bo rozrząd do wymiany mam, czesci czekają juz, a na silniku mam oryginalne graty, 19 lat maja już
  19. maluch16290 opublikował(a) temat w 1.8
    Część Panowie, wyczytalem na forum że cykanie z pod pokrywy zaworów może być spowodowane panewka, czy ktoś w silniku ADR miał już coś takiego? Jak zdiagnozować co może cykac? Myślałem że to wtryski LPG h** strzela ale włączyłem gaz, a cykanie zostało..wie ktoś może coś? Dziękuje z góry )
  20. Filtr f. ciekłej ma często blaszane sklepienia i na tej pełnej (bez otworu) także często jest przyczepiony płaski okrągły magnes, on przechwytuje opiłki z butli, przy wymianie filtra należy go zdjąć i przyczepić do nowego filterka
  21. Sory to od 121 jest eng. ale prawie to samo http://www.autoelectric.ru/autoalarm/gt/121/gt121m.htm Ale u mnie nie da rady nic zrobić, wymiana Ale możesz przesłać ta druga wersje, jeszcze gdzieś tam drobina nadziei jest
  22. Dzieki bardzo, ja mam nawet w po angielsku ale to jest jakieś uszkodzenie mechaniczne chyba ;/
  23. Jeden powie że nic nie trzeba ustawiać, a tak na prawdę jakby się uprzec to trzeba zrobić to oczym pisałem ale to już według uznania.. Zmiana filtrów to nie jest jakaś tam inwazyjna operacja, ja u mnie zmieniam obydwa w 7 minut warto co jakiś czas spojrzeć w filtr fazy ciekłej, on się rozkleja czasami, i nie zgob magnesu który jest przyczepiony do niego..powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.