Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przedni zderzak demontaż


kazuyaet

Rekomendowane odpowiedzi

odkrecasz nadkole z jedenj i drugiej strony tam będziesz miał śruby które wiadomo musisz odkręcić + śruby dwie w belce , do tego obudowe silnika musisz sciągnąć,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego obudowe silnika musisz sciągnąć,

osłone pod silnikim chyba miałeś na myśli cuber'ku, hmm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego obudowe silnika musisz sciągnąć,

osłone pod silnikim chyba miałeś na myśli cuber'ku, hmm :mysli:

tak tak , z pośpiechu napisałem o obudowie a myślałem o osłonie :embarrassed::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak przy nadkolach są srubki torx 3 lub 4 i po dwa kołki które odkreca sie przekrecająć je o 90 stopni . Na bokach zderzaka w górnej części są bodajżę po 3 sruby które mocują zderzak do błotnika (podejżałem je jak wykręciłem lampy przednie).

-jak wymieniałem tylny zderzak nakładka była przymocowana do błotnika na zatrzaski wystarczyło szrpnąć czy z przednią nakładką jest to samo

- co do mocowania belki to gdzie są teśrubk które mam odkręcić i jaki klucz, czy belka zostaje na autku (tak jest w przypadku tylnego zderzaka) czy ma odejść razem ze zderzakiem. Jeśli było by można prosiłbym o dokładny opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak piszesz, wymontuj reflektory -tam są po trzy nakrętki po każdej stronie klucz 10 - nadkola tak jak napisałeś :good:

wymontuj kratki przy halogenach i tam są torsy po jednej na stronie /nie pamiętam jaki rozmiar ok 20 / i osłona pod silnikiem

/Cuber pisał/

bela zderzak jest przykręcona do zderzaka na ok 18 śrubach.Ale schodzi ze zderzakiem.Naprawdę prosta sprawa. 20 min :good:

jak coś pisz na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...