Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie odnośnie rozmiaru felg


marcinbob_89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar kupić alufelgi do mojego Audi A4 B6 i takie pytanie jaka szerokość felgi 16" będzie najodpowidniejsza i z jakim ET oraz jaki rozmiar opony założyć na taką felgę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj kilka propozycji co Ci się podoba. Bez sensu, żebyś szukał felg z idealnymi wskazanymi przez nas parametrami. Jak będą parametry to napiszemy coś więcej czy wejdzie, jakie na to opony, czy warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.5 J ET45 piasta 57,1 oryginały bodajże od c5 , opona na to 205/55R16??

Edytowane przez marcinbob_89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona idealnie będzie pasowała. Szerszej nie ma sensu na tą felgę kupować, ewentualnie coś węższego, ale to już większy koszt.

Felga będzie standardowo wyglądała. Będzie schowana kilka cm w nadkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam upatrzoną 7" et 45, wzór chyba od passata. tylko nie wiem czy opona 205 nie będzie za wąska.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/c8a603f0ac93ae3b- 450 zł

http://www.fotosik.pl/zdjecie/cad479e3d4c2c324- 480 zł

które brać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te za 450 zł bardziej mi się podobają, ale to podobnie jakbyś pytał o kolor samochodu. Kwestia gustu. Najważniejsze, że to oryginalna felga, więc normalne nierówności na drodze jej nie zabiją.

jeszcze mam upatrzoną 7" et 45, wzór chyba od passata. tylko nie wiem czy opona 205 nie będzie za wąska.

Śmiało zakładaj 205/55/16 (nie napisałeś czy to 16 ale domyślam, się że tak). Opona nie będzie za wąska oraz nie będzie german style. Do tego cena przyzwoita, bo opona standardowa. Do błotnika będziesz miał dalej dużo zapasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, szukam 16. Teraz letnie mam 235/35/19 i nic nie obciera tylko chciałem wiedzieć jakie będą najlepsze. Osobiście też mi sie bardziej podobają te za 450 tylko ze brakuje dekielków i tu pytanie , bo skoro to felga od passata to czy znajdę z takimi wymiarami dekielek z logiem audi.. a druga sprawa takie dekielki kupe kasy więc cena wzrasta:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam chyba takie felgi.

Napisz mi numer felgi to podam Ci jaki numer dekielka potrzebujesz żeby przypasować.

Edytowane przez tomasz102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprzedający nie ma dekielków, a szkoda bo po pieniądzach moim zdaniem tylko same dekielki jakieś 150 zł:/ felga podobno jest jednak od audi A4 i A6 według Etki 4A0601025P a dekielek 4B0601165C. Znalazłem takie same felgi już z dekielkami niedaleko mnie, niestety w gorszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te felgi poschodzą z A6 i są bardzo solidnie wykonane. Sam wole alu 16 niż stalówkę, bo nie trzeba co 2 sezony malować. Jeszcze do zimy daleko, więc szukaj ale w miarę dobrym stanie. Wiadomo, że w idealnym stanie to znajdziesz tylko w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...