Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czujnik zamykania drzwi


llooll19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za kilka dni chce się podjąć naprawy czujnika otwierania drzwi który działa raz na 20 razy .... czy ktoś może powiedzieć gdzie przedewszystkim powinienem sprawdzić ? gdzie iną kabelki od tego ustrojstwa ?

z góry dziekuje .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam czujnik jest w zamku

teoretycznie nierozbieralne i nienaprawialne chociaz raz to chyba rozlozylem i zlozylem ale to bylo kilka lat temu wiec szczegolow nie pamietam

napewno szybciej jest wymienic zamek

czekaj moze ktos sie wypowie co zna temat bardziej odmnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pewności mówie o czujniku tym ktory pilnuje czy drzwi są zamkniete czy otwarte na oscież a nie czy są niemożliwe do otworzenia lub idzie je otworzyć ....

w starych autach to najczesciej był chyba jakiś bolec z dwoma kabelkami idący do .. gdzieś tam ... tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo Wam dziekuje ![br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 22:16_________________________________________________Hehehe oo losie.......

wiec jest tak:

czujnik w drzwiach o ile jest tam tylko jeden to działa co wnioskuje po włączającym sie zawsze alarmie po otworzeniu drzwi (nie mam czujników ruchu/dzwieku czy tego typu dziwów).

Co do lampki w środku pali sie jak czapka leży i brzeczyk od niewyłączonych świateł tak samo jak mu czapka leży .... i jak mam być szczery to troszke sie zszokowałem :/

ktoś coś podpowie ? co sprawdzić ? skąd schemat ?

jak to działa ??

bede bardzo wdzieczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...