Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1999r Kierunkowskaz szybko miga?


adams95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakichś 2 tygodni powtarza mi się ten sam problem w audi a4 z 1999 roku. Gdy włączę prawy kierunkowskaz wydaje on szybszy dźwięk migania, ale światło na zewnątrz nie miga. Nie mam tak zawsze, czasami cały dzień mogę jeździć i ani razu się to nie pojawi. Innego dnia cały czas się tak dzieje. Po włączeniu świateł awaryjnych oba kierunkowskazy mrygają, więc żarówka nie jest spalona. Pierwsze co mi przyszło do głowy to wymiana przerywacza, ale postanowiłem założyć temat, może ktoś się spotkał z taką awaria. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ten "szybszy dźwięk" to który kierunek Ci nie działa? Cała strona czy jeden określony?
Jeśli jeden to sprawdź styki w oprawkach, miałem podobnie.
Raz kierunek był a raz go nie było. Może gdzieś dostała się woda i stąd problem.
Podoginaj styki i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ten "szybszy dźwięk" to który kierunek Ci nie działa? Cała strona czy jeden określony?

Jeśli jeden to sprawdź styki w oprawkach, miałem podobnie.

Raz kierunek był a raz go nie było. Może gdzieś dostała się woda i stąd problem.

Podoginaj styki i będzie ok

Nie działa cała prawa strona z przodu i z tyłu. Mam tak jak piszesz, raz działa raz nie. Miałbyś podesłać jakieś zdjęcie tych styków, bo nie bardzo wiem jak to wygląda, i jak się do nich dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa cała strona to wina leży w przerywaczu. Nie wiem jak w lifcie ja mam 95rok to rozebrałem go i podoginałem styki i bangla. U mnie był jeszcze taki objaw, że sam z siebie wydawał dziwne dźwięki bez włączania kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...