Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie grają tylne głośniki po wymianie radia USA


Jerry Mlaskawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, A4 B6 wersja USA niby to samo...a jednak. Radio symphony2 ale amerykańska wersja więc podmianka na normalne Sony, zakup adaptera, ramki itd.

Pierwszy problem, brak podtrzymania w kostce, jest tylko stały + a po zapłonie nie ma:( zupełnie nie mam pojęcia jak oryginał załączał się po przekręceniu stacyjki.

Drugi problem to niedziałające głośniki z tyłu, mam adapter ale nic się nie dzieje, spróbowałej też innego adaptera który miałem w innej audi z systemem Bose ale też nic.

Oryginalne radio wygląda tak jak europrjskie, tylko nie ma częstotliwości parzystych.

I co tu wykombinować z tymi adapterami, może jakiś kabelek trzeba podmienić albo sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli niengrają tylne głosniki czyli brak zasilania dla wzmacniacz przednie glosnik zasilne sa bezpośrednio od radia, posprawdzaj dokładnie piny w kostkach pewnie trzeba będzie podmienic którys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojetnie jakie radio dasz zamiast originalnego, w tym aucie dziala to przez can.

originalny zalaczal sie wlasnie przez can.

albo can adapter albo podlaczenie pod bardzo cienki drucik koloru chyba magenta ktory jest w tej wiazsce pod kierownica.

tyl juz opisany wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zasilania, pamięć dajesz z kostki przy radiu ale prąd po stacyjce musisz znaleźć w kostce stacyjki. Sprawdź sobie na którym masz prąd po przekręceniu kluczyka i ginie dopiero po wyciągnięciu go ze stacyjki. Do tego możesz się wlutować. Co do Adaptera na tylne głośniki. Do bose jest inny niż do zwykłych głośników bo są inne kostki. Podstawowe pytanie czy ten adapter masz aktywny czy jest to jakaś najtansza imitacja adapteru, która nie ma z nim nic wspólnego. Adapter też musisz zasilić niebieskim kablem do niebieskiego remote w kostce iso. Od razu zakup separator antenowy bo na 99% radio będzie kiepsko odbierało fale. Separator również do podłączenia w niebieski remote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o ten niebieski chodziło, zadzwoniłem do sprzedawcy adaptera, potem do jego serwisu i powiedział abym wypioł niebieski z kostki (z adaptera) i podłączył do niebieskiego z radia i wszystko gra! Szkoda, że jak sprzedają adaptery nie dasją takiej informacji, że trzeba troszkę go przerobić, zaoszczędziłoby to zamieszania.

Co do zasilania to podpiołem się pod jakiś bezpiecznik ale radio działa tylko jak kluczyk jest przekręcony a kontrolki świecą, gdy wyłączm auto radio gaśnie, a powinno gasnąć dopiero jak wyciągnę kluczyk,

czy taki prąd znajdę w stacyjce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...