Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Kasowanie inspekcji bez komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w b7 mozna recznie (bez komputera) skasowac inspekcje?

Prosze o instrukcje.

PZDR

Opublikowano

jesli masz kolorowy wyświetlacz to sie nie da :) bynajmniej mi sie nie udało prubowałem i sie nie dało naprawde tylko VAG

Opublikowano
  • Autor

a jaka reczna metoda?

Chcialbym chociaz sprobowac.

Opublikowano

poszukaj na forum :P kasowanie inspekcji wpisz

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

koledzy mama pytanie bo przeczytalem chyba wszystkie watki o kasowaniu inspekcji i jedni pisza ze tylko vag a inni ze sie da recznie ,bo mam akurat 96 rok- i wiekszosc pisze ze recznie sie nie da??? ,a mruga mi 1n 1 ,mysle ze moge z tym jezdzic co??

Opublikowano

jesli masz kolorowy wyświetlacz to sie nie da :) bynajmniej mi sie nie udało prubowałem i sie nie dało naprawde tylko VAG

Z kolorowym tez sie da :tongue4:

Opublikowano

jesli masz kolorowy wyświetlacz to sie nie da :) bynajmniej mi sie nie udało prubowałem i sie nie dało naprawde tylko VAG

Z kolorowym tez sie da :tongue4:

ale chyba nie w B7 .... z tego co wiem tylko Vag ... :mysli:

Opublikowano

I w B7 i w B6 da sie jesli nie ma long lifa.

U Tomeksa kasowalem,a ma b7 i kolorowy.

Opublikowano

I w B7 i w B6 da sie jesli nie ma long lifa.

U Tomeksa kasowalem,a ma b7 i kolorowy.

powiedz jak to robisz to u siebie spróbuje :)

Opublikowano

no wlasnie napisz jak to zrobic?? ale ja mam B5 i 96 rok,a jak nie ,to moge z tym jezdzic?

Opublikowano

Wkladasz kluczyk nic nie przekrecajac. Przyciskasz ten przycisk z kluczykiem (powinien sie wysiwetlic przebieg i godzina) przytrzymujesz przycisc i przekrecasz zaplon nie puszczając przycisku.Wciskasz przycisk kasowania (ten z zerami) i gotowe.Automatycznie ustawia sie na 15000KM lub rok,ale to bedzie widoczne po przejechaniu kilkuset kilometrow.Chyba nic nie pomieszalem :wink4:.

Opublikowano

no wlasnie napisz jak to zrobic?? ale ja mam B5 i 96 rok,a jak nie ,to moge z tym jezdzic?

Nic się nie stanie

Opublikowano

no wlasnie napisz jak to zrobic?? ale ja mam B5 i 96 rok,a jak nie ,to moge z tym jezdzic?

odnosnie B5 masz wszystko opisane tutaj

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t4640.0.html;highlight=kasowanie+inspekcji

wystarczy poszukac !

Opublikowano

Wkladasz kluczyk nic nie przekrecajac. Przyciskasz ten przycisk z kluczykiem (powinien sie wysiwetlic przebieg i godzina) przytrzymujesz przycisc i przekrecasz zaplon nie puszczając przycisku.Wciskasz przycisk kasowania (ten z zerami) i gotowe.Automatycznie ustawia sie na 15000KM lub rok,ale to bedzie widoczne po przejechaniu kilkuset kilometrow.Chyba nic nie pomieszalem :wink4:.

dzięki potem sprawdzę czy się dało :good:

Opublikowano

czyli w moim przypadku tylko vag z tego co przeczytalem :( dzieki

Opublikowano

Wkladasz kluczyk nic nie przekrecajac. Przyciskasz ten przycisk z kluczykiem (powinien sie wysiwetlic przebieg i godzina) przytrzymujesz przycisc i przekrecasz zaplon nie puszczając przycisku.Wciskasz przycisk kasowania (ten z zerami) i gotowe.Automatycznie ustawia sie na 15000KM lub rok,ale to bedzie widoczne po przejechaniu kilkuset kilometrow.Chyba nic nie pomieszalem :wink4:.

No rewelacyjna informacja! :decayed: Mam serwis za 3300 km więc już niedługo to sprawdzę! Dzięx! :kox:
Opublikowano

I jak??

Opublikowano

I jak??

dobrze napisałeś, Ci co nie maja LL napewno skasują :good:

Opublikowano

Tak wlasnie bylo napisane,wiec nic nowego nie wniosles.Poprostu chce wiedziec,czy poradzili sobie :gwizdanie:

Opublikowano

I jak??

kurcze od tamtej pory nie byłem w garażu :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.