Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auto wibruje po wyżej 60-70 km\h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Audi A4 b6 1.8t multitronic 2003r.

jak napisałem w temacie auto wibruje po przekroczeniu 70.Jak przyspieszam powoli to wibracje sa mniej odczuwalne. Ale jak muszę wyprzedzić i zwiększam moc to autem zaczyna trzepać ale całą budą.

Dwa lata temu kupiłem w Holandii audiczkę i od samego początku miała ten objaw

Wymieniłem już wszystko ,to znaczy.

wahacze, końcówki drążków ,wewnetrzne przegłuby i lewy zewnetrznyi i amortyzatory.Zmieniłem opony ,sprawdzałem czy są dobrze wyważone. wszystko w jak najlepszym porządku a drganie nie ustępuje.Znajomy mechanik mówił że to przegłub ale już je wymieniłem.Drugi mówił ze skrzynia i wydatek rzędu 5000. ale moim zdaniem to nie skrzynia bo biegi wchodzą ładnie ,skrzynia nie szarpie.

Bardzo proszę o poradę Z góry dziękuję.

Opublikowano

Może któraś piasta bije? Trzeba by zrobić solidną kontrolę zbieżności, geometrii i co tam się jeszcze da. ( w profesjonalnym warsztacie a nie u pana Bronka. Z całym szacunkiem dla Pana Bronka ).

Opublikowano
  • Autor

Może któraś piasta bije? Trzeba by zrobić solidną kontrolę zbieżności, geometrii i co tam się jeszcze da. ( w profesjonalnym warsztacie a nie u pana Bronka. Z całym szacunkiem dla Pana Bronka ).

Dziękuje bardzo mam nadzieję że to pomoże

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podłącze się tez mam bicie wyczuwalne z tyłu opony zmienione felgi również objawy pozostają stawiam ze bije piasta. Jak można sprawdzić bicie piasty mój mechanik nie ma przyrządu do sprawdzenia.

Opublikowano
  • Autor

Może któraś piasta bije? Trzeba by zrobić solidną kontrolę zbieżności, geometrii i co tam się jeszcze da. ( w profesjonalnym warsztacie a nie u pana Bronka. Z całym szacunkiem dla Pana Bronka ).

Wczoraj kupiłem całą pół oś wsadzilem na lewą stronę i to samo. juz mialem zrezygnowac ale pomyslalem sobie ze przeciez to moze byc prawa pol os. I zeczywiscie po zalozeniu uzywki problem zginol.

Po porownaiu osi okazalo sie ze pol os jest prawdopodobnie od innego modelu. Roznia sie gruboscia.

Wiec w tej chwili ciesze sie sprawna audiczka. Dziekuje za podpowiedzi

podłącze się tez mam bicie wyczuwalne z tyłu opony zmienione felgi również objawy pozostają stawiam ze bije piasta. Jak można sprawdzić bicie piasty mój mechanik nie ma przyrządu do sprawdzenia.

Witam

Raczej trzeba by bylo na przyzady na oko to raczej nic nie zobaczysz.Ale moze to byc łozysko

Opublikowano

.

Edytowane przez imr_pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.