Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] CzArNuCh #Quattro#Turbo#By#Ły$y#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nadszedł czas by przedstawić swoje wozidełko ale zanim to nastąpi kilka słów o wcześniejszym projekcie mianowicie Opel Astra Bertone 1.8 Benzyna

d8530c5484f4245b.jpg

Ale wracając do tematu: Audi A4 B6 1.8T Quattro wersja BEX
Autko szukał mi znajomy dość długo ale nareszcie trafił się rodzynek.Autko sprowadzone z Niemiec serwisowane od początku do samego końca(pełna dokumentacja)
Wyposażenie:
-skóra
-skórzana kiera,gałka
- tempomat
-nagłośnienie Bose
-komputer pokładowy
-esp
-klimatyzacja 2 strefowa
-tempomat
-elektryczne fotele z pamiecią
- centralny zamek
-grzane d*py
-el.szyby
-halogeny
-Radio Concert 2-din
-el.składane lusterka
-kontrola trakcji ESP
-Bixenon
I pewnie jeszcze inne rzeczy o których zapomniałem napisać :)

W Planach:
-montaż Gazu-DONE
-zwiększenie mocy(program)potem pomyślimy dalej DONE
-Ulter 90
-Kit lub Gwint DONE
-Fela 19 na lato- DONE
-rns-e
-downpipe--DONE
Oczywiście w miarę jedzenia apetyt rośnie więc zobaczymy jak to będzie;)

Foty po zakupie:)

532636e47f46f9c1.jpg

d4f16c2886ba408e.jpg

af6a02ffa739dcfd.jpg

50b9c380a9f9041f.jpg


Oczywiście na samym początku poszły płyny,rozrząd,oleje :)

Mile widziane komentarze i podpowiedzi;)

Edytowane przez Lysy705

Opublikowano

auto kosa :slina: powodzenia w modach :thumbup1:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie wstawiałem z powodu braku czasu.

Z nowości to wpadł do auta program na ori algorytmie audi,założony gaz,

i downpipe;)Wykonany przez Gregor 10.Moje odczucia hmmmm zrobiony solidnie,wszystko spasowało.Polecam:)

Tutaj już po założeniu:)

14463130744988532522.jpg

Druga sonda została wyłączona.Plany na przyszły czas Grudzień-hamownia


Z nowości wpadło zawieszenie gwintowane z AP:)używka myśle ,że w bardzo dobrym stanie:)Na dniach dodam jak leży na zimowo jeszcze

98163114451779940253.jpg

Opony kupione na lato oraz aluski 19:)Fotki za niedługo:)Zapraszam do komentowania:)


Zapraszam na mój Fanpage

https://www.facebook.com/Black-Audi-A4B6-By-Łyy-173928912993549/

Edytowane przez Lysy705

Opublikowano
  • Autor

Dzięki podasz mi namiary na siebie;)To potem się spotkamy na Vagu;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Setup letni:)

47012034524670313631.jpg

Oponki nankang NS2

Edytowane przez Lysy705

Opublikowano

Koło lalka, spas fajny ale opona to masakra. Żeby Ci służyła jak najdłużej, bo moje długo nie wytrzymały.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Szczerze cały czas kupuje nankang i sobie chwalę; )

Dawno nic nie działo:)Nie wrzucałem zdjeć ponieważ wiecej dodaje na Fb niż tutaj:)Ale proszę bardzo foteczki:)Zamontowany heble 320mm wraz z klockami i Tarczami

33628332808337346187.jpg

78126164015398876581.jpg

Edytowane przez Lysy705

Opublikowano

powiedz mi jak gaz Ci sie sprawuje ? :)

Opublikowano
  • Autor

Bardzo dobrze;)

Opublikowano

Ale ładna sztuka :thumbup1: a ten kolor to jest najlepszy do tego auta :)

Opublikowano

bardzo przyjemne koło do b6 :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie takie opinie miło przeczytac; )Człowieka to napędza jeszcze bardziej do działania;)

Audi przed Nysą 2k16 przeszło korekte i zabezpieczenie lakieru powłoką Echelon Zen Xero II, oraz czyszczeniu wnętrza

48382218859065676798.jpg

42913819447458473813.jpg

36282012761882153302.jpg

Mała sesja:)

60815260691793971246.png

41877415438382518921.png

32972532054064151771.png

95345648359146773283.png

44248128150330426113.png

50884348595427069020.png

58133059531333982546.png

96393142047792997614.png

91699880033843494124.png

92022256317692861424.png

Edytowane przez Lysy705

Opublikowano

Witaj,

Piękna sztuka.

Lakier po detailingu robi wrażenie!

Autko świetnie się prezentuje na tych kółkach i zawieszce.

PS. Aż się prosi o ciemniejsze szybki...

Gratulacje!

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Pomalutku i do przodu:)Wszystko będzie:)

Opublikowano

bardzo ładnie gratki

szyby ciemnie poprawiły by wyglada , jak bys chciał daj znac


autko widziane na zywo super sie prezeci pozd do nastepnego spotakania

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje ze będzie więcej spotkań ;)

Opublikowano

jakos to ogarniemy moze cos przy sobocie jak z rns

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.