Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto i swiatła dziennie (dołożone)


KamoVAG

Rekomendowane odpowiedzi

Wiitam,mam dolozone swiatla do jazdy dziennej (led), popsulem wlacznik swiatel i kupilem nowy z auto, zauwazylem ze gdy ustawie na auto to po chwili mi sie wlaczaja swiatla mijania i pozycyjne, jest mozliwosc dolozenia czujnika zmierzchu i polaczyc go tak: Ledy->swiatła mijania-> wlacznik w tryb auto, aby na trybie auto po zmierzchu ledy gasly a wlaczaly sie swiatla mijania? robil ktos cos takiego? trzeba jakies specjalne moduły miec? czy sam czujnik wystaczy? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taj jak chcesz to działają fabryczne światła dzienne w B7. Światłami steruje MCE i to on włącza odpowiednie światła po otrzymaniu sygnału z wyłącznika świateł i czujnika zmierzchu.
Tam pewnie dało by się podpiąć dodatkowe światła do jazdy dziennej i zakodować odpowiednio MCE. Ale tez nie mam pewności czy wszystko zadziała prawidłowo.

Podejrzewam że MCE w B6 nie obsługuje takich funkcji więc będzie to raczej trudne do zrealizowania. No chyba że wymienisz MCE na taki z B7 ale to już sporo pracy. na forum jest gdzieś temat dotyczący tej przekładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym. Poszukaj moich postów w wątku o MCE

A montaż wcale nie taki trudny.

Samego MCE też nie trzeba wymieniać. Chyba że ktoś chce mieć jeszcze CLH.

Zmierzchowy plus przekaźnik i masz przyjemność z jazdy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...