Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KamoVAG

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Glosniczek jest sprawny tylko pewnie nie podlaczyłem, a wskazówka działa prawidłowo w vagu tylko cos jej głupieje gdy jest mniej niz połowa zbiornika...
  2. Co prawda to licznik rozbieralem bo wymienialem FIS wyswietlacz jedynie co od tamtej pory nie dziala to głosniczek test wskazowek vagiem za kazdym razem wychodzi dobrze...
  3. KamoVAG odpowiedział(a) na pogo92 temat w 1.9TDI
    Miałem tak samo kilka razy, ba nawet raz na czerwono sie zaswiecila a olej w normie, mechanik mowil ze czujnik jest w jakims ch*jowym miejscu i jest narazony na byle g*wno i moze wariowac
  4. Witam problem dosyć nie typowy, Gdy paliwo spada ponizej połowa wskaznika dzieje sie nastepujaca rzecz. po odpaleniu auta wskazowka nawet nie drgnie dopiero po ruszeniu z miejsca podnosi sie w to samo miejsce czyli mniej wiecej za te kreske przed rezerwą dodam ze rezerwa sie nie zaswiecia mimo ze kilometry na komputerze pokladowym zanim rusze z miejsca lecą w dół radykalnie. Pozniej tak jakby plywak nie był zaciety wskazowka raz spada potem sie podnosci itp... tankowalem do pelna i nic nie pomoglo powyzej tej skali wszystko jest ok.
  5. Witam, dzis gdy chcialem wyprzedzac na 10-ego... na 4 biegu przy 3700 tys obrotów tak jakby szarpneło delikatnie i reakcja na gaz byla znikoma, jestem pewny w 99% ze turbo przestało działac bo jechał jak Golf SDI od brata... no i po wcisnieciu gazu do "dechy" zazwyczaj miałem spalanie około 15-20 litrów na 5 biegu przy 1500 obr. dzis było 9-10l. Po zgaszeniu i uruchomieniu silnika wszystko wrociło do normy. Dodam ze nie zaswiecila sie zadna kontrola a na vagu nie pokazuje zadnych błędów... moze ktos mial cos podobnego? stawiam na n75 czy jakos tak lub przepływke.
  6. Mam to samo, dodaje logi ale i tak widze że to ten czujnik, jedynie co zauwazylem to ze w blokach na tescie pedała powinno byc 0 0 0 ja mam 1 0 0 a po wcisnieciu pedala 1 1 0 ta pierwsza 1 ciagle swieci i nie gasnie nigdy, VCDS-Lite Version: Release 1.2 Wednesday, 20 January 2016, 09:36:22:0 Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,0F,11,15,16,17,18,36,37,45,46,55,56,57,65,67,69,75,76,77 ------------------------------------------------------------------------------- Address 01: Engine Labels: 038-906-019-AVF.LBL Controller: 038 906 019 CG Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 1360 Coding: 00002 Shop #: WSC 63351 VCID: 5ECF1D7BC92F WAUZZZ8EZ1A013988 AUZ6Z0Y0020474 No fault code found. Readiness: N/A ------------------------------------------------------------------------------- Address 03: ABS Brakes Labels: 8E0-614-517.LBL Controller: 8E0 614 517 Component: ABS/ESP front D620 Coding: 04355 Shop #: WSC 00000 VCID: E5BDB2976C79 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 36-00 - Open Circuit ------------------------------------------------------------------------------- Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.LBL Controller: 8E0 820 043 Component: A4 Klimaautomat 0406 Coding: 00000 Shop #: WSC 63351 VCID: DECF9D7B492F No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 09: Cent. Elect. Labels: 8E0-907-279-8E2.LBL Controller: 8E0 907 279 E Component: int. Lastmodul RDW 0305 Coding: 00001 Shop #: WSC 00000 VCID: 341B9FD31723 1 Fault Found: 01800 - Light Switch (E1) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent ------------------------------------------------------------------------------- Address 15: Airbags Labels: 8E0-959-655-84.LBL Controller: 8E0 959 655 Component: Airbag 8.4E 3001 Coding: 0010602 Shop #: WSC 63351 VCID: F49BDFD3D7A3 No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 16: Steering wheel Labels: 8E0-953-549.LBL Controller: 8E0 953 549 F Component: Lenksáulenmodul 0308 Coding: 00012 Shop #: WSC 63351 VCID: 361FA5DB015F No fault code found. ------------------------------------------------------------------------------- Address 17: Instruments Labels: 8E0-920-9xx-8E2.LBL Controller: 8E0 920 900 E Component: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D10 Coding: 00000 Shop #: WSC 19411 VCID: 263F759BD1FF WAUZZZ8EZ1A013988 AUZ6Z0Y0020474 No fault code found.
  7. tez mi nie swiecilo, jak otworzysz drzwi pasazera zdejmij tą klapke taka sama jak przy bezpiecznikach zobaczysz wtedy taki maly wlacznik taki jakby plastikowy silownik, pewnie ci wypadlo zabezpieczenie, ja to sciaglem opaską zaciskową i działa do dzis
  8. Miałem to samo. Wymienialem aku, robiłem wszystko okazało sie ze uszkodzony był moduł komfotum elektryk mi ogarnął sprawe w 1 dzien
  9. Wiitam,mam dolozone swiatla do jazdy dziennej (led), popsulem wlacznik swiatel i kupilem nowy z auto, zauwazylem ze gdy ustawie na auto to po chwili mi sie wlaczaja swiatla mijania i pozycyjne, jest mozliwosc dolozenia czujnika zmierzchu i polaczyc go tak: Ledy->swiatła mijania-> wlacznik w tryb auto, aby na trybie auto po zmierzchu ledy gasly a wlaczaly sie swiatla mijania? robil ktos cos takiego? trzeba jakies specjalne moduły miec? czy sam czujnik wystaczy? pozdrawiam
  10. Rozwiązałes problem? mam identycznie te same objawy ^^
  11. Ja tez tak mam ale tylko na gorącym silniku i nie szarpie cały czas tylko szarpnie i przestanie i po chwili znowu, najczesciej w korku :/
  12. Paliwo swiezo zalane, bład był jedynie o słabym sygnale z kluczyka a co do tych preparatow to jakos temu nie ufam, probowales?
  13. Witam, mam dziwny problem z moim 1.9tdi awx, przy niskich temperaturach podczas odpalnia przez 2 sekundy strasznie trzesie budą jakby nie palil na wszystkie cylki a pozniej ustaje i sie wszystko normuje, swiece, kable nowe, filtry oleje zmienione, dodam ze mocno zakopci w tym czasie przez te 2 sekundy. Dodatkowo gdy silnik sie rozgrzeje i jade w korku to na biegu jałowaym co jakis czas zatrześie lekko budą gdy dodam lekko gazu żeby dzwignąc obroty o +/- 100obr/m to ustaje.
  14. u mnie sprawdzali łomem efekt: cała prawa do wymiany i lewa góra, wymienie caly komplet, co mozecie polecic oprocz lemfordera? widziałem na allegro sporo zamiennikow w smiesznych pieniądzach ale jak tam z ich jakością? typu kraft,kamoka itp... czy moze lepiej cos dorzucic i kupic febi? ktos montował te tansze? podpinam sie pod temat żeby nowego nie zakładać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.