Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] trzeszczenie dochodzące z prawego kola


bbetoon

Rekomendowane odpowiedzi

cześć parę dni temu wpadłem w poślizg i zaliczyłem parę razy krawężniki lewy i prawy, opona z felga mi poszła z lewej strony z prawej sie jeszcze jakoś trzymała ale było widać ze długo nie wytrzyma . I miałem drgania na kierownicy ale po wymianie kol już nie mam, ale słyszę w czasie jazdy trzeszczenie dochodzące z prawego kola nie ważne czy skręcam czy jazdę prosto i nie wiem co to może być. Myślę ze może drążek mam uszkodzony bo przy tych drganiach kierownicy przejechałem jakieś 160 km . Może ktoś wie co to jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno musisz sprawdzić końcówkę drążka i cały drążek czy nie jest krzywy bardzo często się zdarza że przy uderzeniu w koło drążek ulega odkształceniu wiąże się to też z tym że kierownica nie jest ustawiona do jazdy na wprost tylko lekko się przesunęła w twoim przypadku może być tak że opona przejęła całe uderzenie a skrzypi końcówka drążka która dostała po d..u po przejechaniu takiego dystansu ewentualnie jakaś tuleja na wahaczu uległa uszkodzeniu nie pozostaje ci nic innego jak wejść do kanału i posprawdzać wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...