Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaż filtra czasteczek stałych


kubabkb

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko ocenić bo o ile cenę samego filtra i sond można oszacować ( 3-5k z montażem?) o tyle problemem jest kto napisze program obsługujący filtr i ile za to weźmie :] Jeżeli oczywiście mówimy o doposażeniu Twojego AWXa w filtr?

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne potrzebujesz zielona plakietke.

Wpisz w google a4 b6 dpf HJS.

HJS jest niemieckim producentem uniwersalnych dpfow, ktore nie sa do konca normalnymi dpf'ami.

Cos w rodzaju dodatkowego katalizatora. Jednak po montazu o ile silnik jest sprawny auto przechodzi testy spalin i dostaje sie zielona plakietke.

Mam taki wynalazek u siebie zamontowany przez poprzedniego wlasciciela. Wpierw mialem go wywalac, ale po zastanowieniu na razie zostaje.

Jakby ktos nie wierzyl to prosze AVF z zielona plakietka:

https://onedrive.live.com/redir?resid=333591B1DCD941BE!425&authkey=!AMuERzSZceV_SpU&v=3&ithint=photo%2cjpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy filtr to bardzo duży wydatek... moim zdaniem nieopłacalne i do tego problemy z montażem... lepiej i łatwiej samochód wymienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne potrzebujesz zielona plakietke.

Wpisz w google a4 b6 dpf HJS.

HJS jest niemieckim producentem uniwersalnych dpfow, ktore nie sa do konca normalnymi dpf'ami.

Cos w rodzaju dodatkowego katalizatora. Jednak po montazu o ile silnik jest sprawny auto przechodzi testy spalin i dostaje sie zielona plakietke.

Mam taki wynalazek u siebie zamontowany przez poprzedniego wlasciciela. Wpierw mialem go wywalac, ale po zastanowieniu na razie zostaje.

Jakby ktos nie wierzyl to prosze AVF z zielona plakietka:

https://onedrive.live.com/redir?resid=333591B1DCD941BE!425&authkey=!AMuERzSZceV_SpU&v=3&ithint=photo%2cjpg

Ja mam AWXa z zielona 4 i dlatego mam dwa katy[emoji4]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...