Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Syczenie" spod maski


LiveCam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Nie mogłem nic znaleźć na ten temat więc założyłem nowy temat . Jeżeli jest coś o tym to prośba o nakierowanie

Dzisiaj zauważyłem dziwną anomalię przy odpalonym silniku . Otóż spod maski coś syczy, jakby gdzieś powietrze uciekało . Syczenie na 100% pochodzi spod kratki przy szybkie ( od strony maski ) . Przy podniesionej masce prawie nie słychać ( silnik zagłusza ), najlepiej słychać przy zamkniętej masce .

Widziałem, że ta kratka jest na 2 śrubach, więc jeżeli będzie jutro znośnie na dworze wykręcę i spróbuję zdiagnozować, względnie naprawić .

Ale pytanie co w tym miejscu może "syczeć" ? http://www.directupload.net/file/d/4156/faehbayl_jpg.htm

Dawid

Edytowane przez LiveCam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to słychać klimę ? Wyrównywanie ciśnienia w układzie.

Sprawdzałem . Wyłączyłem klime cały nawiew i nadal syczy :/

Edytowane przez LiveCam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody od podciśnienia przy serwie hamulcowym.

Kurde właśnie coś, mi się wydawało, że coś od hamulców tam będzie .... Grrrrr.... miejmy nadzieje, że coś tylko spadło ... Czy raczej nie ma tam co spaść i mogło tylko pęknąć ?

Niestety nie udało mi się znaleźć tego syczenia . Ale znalazłem jedną zależność - przy wciskaniu pedału hamulca przestaje tak na sekundę i ponownie syczy, i tak samo przy puszczaniu . Ma może ktoś jakiś rzut jak wygląda sprawa połączeń w tym miejscu, bo jest tak wszystko dość mocno upchnięte i ciężko z dojściem, a nie chciałbym rozbierać połowy samochodu :(

Edytowane przez LiveCam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...