Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z odpalaniem silnika


Daniel Błachut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie mam problem z odpalaniem silnika jak i na zimnym tak i na cieplym a bywa i tak ze odpala za pierwszym i tak w kulko. Zastanawiam się co może byc przyczyna bo tak świece sa ok cewki tez akumulator stary ale kreci dobrze rozrusznikiem pompe paliwa slychac przy przekreceniu stacyjki. Przy odpalaniu gdy nie chce odpalic jak go krece chwilke i przestane to strzela z rury a jak krece i dodaje gazu to niby chce odpalic ale nie moze tak jak by go cos dusilo.I pytanie moje co moze byc problemem? bo jak juz odpala to jezdzi normalnie nie czuc zadnego spadku mocy dobrze reaguje na pedal gazu czasem ostatnio zdarzy mu sie zgasnoc . i tyle zadnych innych problemow nie widze jak podłaczalem pod vaga to mialem blad od czujnika walka rozrzadu ale juz zamowiłem jutro bede wymienial go a takze mialem blad od katalizatora i mialem go tez wczesniej ale powodem byla sonda lambda ktora wymienilem na bossa i dalej widze znow jakis blad mechanik mowil ze wszystko moze byc powiazane z tym czujnikiem walka rozrzadu?. Pytanie do was macie jakis pomysl co moze dolegac.

Edytowane przez Daniel Błachut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie czujnika problem powinien ustąpić.

Jeśli chodzi o katalizator, to jeśli jest to błąd małej emisji katalizatora nie należy sie tym martwić. Można zastosować redukcje i błąd ustąpi.

Edytowane przez Mateuszek1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie czujnika problem powinien ustąpić.

Jeśli chodzi o katalizator, to jeśli jest to błąd małej emisji katalizatora nie należy sie tym martwić. Można zastosować redukcje i błąd ustąpi.

Mam nadzieje bo to troszke denerwujace po 2 nie lubie jak mi się cos dzieje z autem staram sie je utrzymywac w dobrej kondycji.I dziekuje za odpowiedz.

Hym tylko co będzie jak problem nie ustąpi? ;p

Edytowane przez Daniel Błachut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz wtedy myślał dalej, też obstawiam że po wymianie czujnika będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...