Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak zrobić logi - silnik benzynowy ?


beni226

Rekomendowane odpowiedzi

kurde ludzie, po co wam moderator do tego ?

Pozbierajcie co wiecie i zróbcie nowy temat.... Każdy ma takie prawo.

Na razie to tylko "też jestem za tym", ale nikt się za to nie zabrał nawet...

Problem polega nie na tym, aby pozbierać co jest, a jest niewiele i niekompletnie, tylko na tym że wątek powinien poprowadzić ktoś kto ma wiedzę i doświadczenie w zakresie logowania benzyniaków. Wiem, że są takie osby, tylko najwidoczniej im się nie chce. Jednemu koledze nie chciało się nawet mi pomóc z prosta informacją: gdzie jest przepustnica w B6 1.8T i jak ją zdemontować. Ja mogę tylko zwrócić się z prośbą, ale ktoś musi mieć chęć działania, a tam gdzie ja mogę służyć swoją wiedzą chętnie służę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu koledze nie chciało się nawet mi pomóc z prosta informacją: gdzie jest przepustnica w B6 1.8T i jak ją zdemontować.

stary....jak nie wiesz gdzie jest przepustnica to nawet jak już się dowiesz to radzę ci tego samemu nie demontować....oceniam po prostu iż nie posiadasz kwalifikacji do takiej czynnosci...

a druga rzecz: w jakim celu chcesz ją zdemontować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, uderz w stół... Nie chcę jej demontować, chcę poznać silnik mego auta. Zawsze to robię gdy zmieniam samochód, a ponieważ nie wstydzę się przyznać do tego że nie wszystko wiem, to wolę zapytać i wesprzeć się doświadczeniem innych. To wszystko. Aha, mimo że nisko oceniłeś moje kwalifikacje to już sobie poradziłem z przepustnicą, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, uderz w stół... Nie chcę jej demontować, chcę poznać silnik mego auta. Zawsze to robię gdy zmieniam samochód, a ponieważ nie wstydzę się przyznać do tego że nie wszystko wiem, to wolę zapytać i wesprzeć się doświadczeniem innych. To wszystko. Aha, mimo że nisko oceniłeś moje kwalifikacje to już sobie poradziłem z przepustnicą, dziękuję.

czyli nie się nie dzieje, przepustnicy nie chcesz demontować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poradziłem sobie z jej lokalizacją, oglądnąłem, podpytałem innego kolegi co i jak i już wszystko wiem. O dziwo nie robił aluzji co do moich kwalifikacji, tylko rzeczowo odpowiedział na kilka pytań. W przyszłości, gdy zajdzie taka potrzeba będę umiał sobie sam z przepustnicą poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...