Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejne mody wpadaja 

Koncowe puszki usunięte i wspawane rurki na prosto 2,25'

1499626270825.jpg

1499626271148.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zastanawiam sie nad zrobieniem swoich ledow s6 w kolor  żolty  ,czyli folia I po sprawie dodajac do tego zaciski w kolor żolty badz zloty co myslicie ?

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koman, a jak z dynamiką jazdy jak na 177 koni? Bo właśnie przymierzam się do zakupu A6C6 i zastanawiam się czy brać Twój silnik (do LPG prawdopodobnie) albo diesla 2.7 lub 3.0 (ale mam malutkie przebiegi i głównie po mieście, więc średnio to się opłaca). Mam garaż podziemny z zakazem wjazdu LPG, więc plus dla diesla, ale jak ukryję wlew pod klapką to nikt się nie skapnie że mam gaz :)

 

Jakieś opinie/podpowiedzi na temat 2.4 masz? Aktualnie mam jej starszego brata BDV i jedyna różnica jaka wiem jest w budowie rozrządu bo jest z 2 stron.

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci tak dla mnie wystarczająco ... Moment obrotowy i 177 km to jest spoko ,nawet przy wyprzedzaniu jest czym jak trzymasz na obrotach .

Minus wiadomo wymiana rozrządu i problemu z kolektorem dolotowym bo to usterka też kosztowna .

Pod względem spalania źle nie jest bo nie mam gazu także po kieszeni znów nie odczuwam.

 

Opublikowano

A jak wygląda spalanie? Powiedzmy, że przy bardzo dynamicznej jeździe po mieście, ale bez żadnego palenia gumy.

Ile w dowodzie masz wpisanej masy własnej? 

 

 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakos tak wyszlo ze czas jest to I mala aktualizacja 

Dzieki dla kolegi Dominika "chomiczesq"

IMG_20180519_182455.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nastepnie klapa otrzymala org.listwe chrom

IMG_20190127_135356.jpg

Opublikowano

Śniegu ni ma czy na Majorce jesteś ? ?.......?

Opublikowano
  • Autor

Hahaha

Mozna tak powiedziec 

Szukam przy okazji rozpiski do zrobienia obrysow .

Oraz mamy kogos kto ma przyciemnione lanpy przednie ?

Opublikowano
  • Autor

IMG_20190130_145716.jpg

Opublikowano

Kolejny kolega widzę tablice z d*py zamontował ????

Opublikowano

Hmm czy ja wiem czy ładniej niż oryginał... Rzecz gustu - mi nie siada to. Ale jak Tobie to spoko.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, peter22 napisał:

Kolejny kolega widzę tablice z d*py zamontował ????

Ananasku a moze ty masz lepiej ???

Opublikowano

wiem, że nie pora ale... kurde prawa lampa wygląda jakby auto miało wypadek... nie możesz poprawić dla symetrii tak jak lewa? co tam się stało z dołem przy drzwiach tylnych? 

no i rejestracja... ten grill wygląda teraz... jakby auto miało swapowany przód do A4 b5 z c6  u naszych rosyjskich braci :( 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, skubiszek napisał:

wiem, że nie pora ale... kurde prawa lampa wygląda jakby auto miało wypadek... nie możesz poprawić dla symetrii tak jak lewa? co tam się stało z dołem przy drzwiach tylnych? 

no i rejestracja... ten grill wygląda teraz... jakby auto miało swapowany przód do A4 b5 z c6  u naszych rosyjskich braci :( 

A Wiec jak wracalem w tym roku do stołu wigilijnego mialem spotkanie z sarną,stad tak wyglada lampa.

Czekam akuart na nową lampe poniewaz mocowania pękły.

A co do reszty odnośnie grilla I rekestracji rozwin mysl .

Opublikowano

tak też myślałem, bo lampa wygląda tragicznie. A nie możesz samego zestawu naprawczego założyć do lampy?

Co do tablicy, wydaje mi się, że jest za nisko i wygląda bardzo niesymetrycznie- ja bym ją trochę podniósł 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, skubiszek napisał:

tak też myślałem, bo lampa wygląda tragicznie. A nie możesz samego zestawu naprawczego założyć do lampy?

Co do tablicy, wydaje mi się, że jest za nisko i wygląda bardzo niesymetrycznie- ja bym ją trochę podniósł 

Docelowo bedzie montowana kwadratowa mala tablica

Szczerze chce zrobic czarne lampy 

Opublikowano

tablica US? hmm nie wiem czy to dobry pomysł ale można mieć potem trochę problemów i w starostwie i z niebieskimi 

Edytowane przez skubiszek

Opublikowano

Kolego ja jeździłem tak 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.