Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :)

Przedstawiam swoje zwykłe wozidełko które ma przetrwać rok a potem na sprzedaż :wink:

16536203.jpg?1446976446

16536205.jpg?1446976446

16536207.jpg?1446976446

Fajnie się jeździ tylko niesamowicie denerwuje mnie skrzynia biegów która jest jedną wielką pomyłką... kto to widział żeby przy 100km/h było prawie 3000obr. a przy 160km/h prawie 5000obr... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Z planów jakie mam na te auto i może zrealizuje to:

* zmiana na xenonów na bixy

* założyć RNS-E

* jak padnie sprzęgło to skrzynia 6b

* ładniejsza kierownica bo ta już jest zmęczona

* dołożyć zestaw głośnomówiący jeżeli nie ma Bluetooth w RNS-E

Póki co walczę z mocą auta... żadnych błędów w pamięci a czuć doładowanie dopiero od 2700obr...

16536211.jpg?1446976446

"Regulacja ciśnienia w kolektorze dolotowym" tu wartość jest 0% do 2700obr. powyżej tak jak widać komp zanotował -5% i raz pokazał -10%

Czy to oznacza, że czujnik ciśnienia w intercoolerze nie żyje? Bo przepływka i sondy dobrze mierzą.

Opublikowano

No maszynka ładna :) skóra jest, szkoda sprzedawać od razu :) no a z tymi obrotami to tak o :)

Opublikowano
  • Autor

No maszynka ładna :) skóra jest, szkoda sprzedawać od razu :) no a z tymi obrotami to tak o :)

Za rok i tak planuje kupić dużo młodsze auto a ten to taki przejściowy bo musiałem się pozbyć niekończącej się skarbonki... :kwasny:

Więc ten ma jeździć :naughty: mam nadzieje, że szybko ogarnę co go boli i tak jak w dwóch byłych Audi będę się cieszył bezawaryjną jazdą :)

Opublikowano

No to powodzenia życzę, niech się autko ładnie sprawuje ;-)

Opublikowano
  • Autor

No to powodzenia życzę, niech się autko ładnie sprawuje ;-)

Wielkie dzięki :)

właśnie zamówiłem kabel http://viaken.pl/pl/vag-usb-kkl-line-2-linie-k-we-wtyku-obd2.html więc tylko ogarnąć program/programy i zobaczymy co z tego wyjdzie :P

Opublikowano

Ile kolego kosztował Cię kabel? Ja mam program vag i może też bym kupił jakiś kabelek :-)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ile kolego kosztował Cię kabel? Ja mam program vag i może też bym kupił jakiś kabelek :-)

Jak otworzysz link to jest tam cena 54zł :P

17-11-2015:

Witam! :)

Widziałem, że kolega Artur82 doposażył swoje auto w włącznik świateł od Audi A6 [C6]:

DSC_0173.JPG

Czy mógłby mi ktoś opisać jak to przerobić albo podrzucić jakiś link z tematem bo nigdzie nie znalazłem jak to zrobić :kwasny:

Z góry dzięki :)

EDIT 22-12-2015:

Przyszedł w końcu DP :banan: :banan: :banan:

16844888.jpg?1450822877

16844890.jpg?1450822877

16844891.jpg?1450822877

dla porównania mój DP a standardowa uszczelka :P

16844892.jpg?1450822877

Wymieniłem też gniazda i uszczelki wtrysków:

16844893.jpg?1450822877

I dla zasady N75:

16844894.jpg?1450822877

Po wymianie N75 zmniejszyło się szarpanie podczas przyśpieszania ale jeszcze to nie to czego oczekuje :kwasny: zamówiłem TIP i wszystkie przewody gumowe do dolotu i trzeba będzie zrobić w końcu logi :wink:

EDIT 09.01.2016:

Temat do zamknięcia, zemsta sprzedana :banan:

Edytowane przez h4cker

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.