Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpanie podczas przyśpieszania - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. jestem nowy na forum i mam nadzieje ze w dobrym miejscu pisze temacik. Mianowicie przejdźmy do rzeczy mam Audi A4 b5 2000r, 1.9 tdi 115 km (czyli AJM). rano po odpaleniu w chłodniejsze dni autem chwile trzesię tak jakby chodził na 3 gary i po 3,4 sekundach juz chodzi normalnie, a co do przyśpieszania to przy delikatnym rozpedzaniu nic sie nie dzieje tylko jak pojdzie gaz w podłogę to szaczyna szarpać ale przyśpiesza, pierwsze założenia ze to pompowtyski ale po dokładnej diagnozie komputerowej zostały wykluczone a juz zaczyna mnie to irytowac prosze pomóżcie

Opublikowano

a może przepływomierz?

Opublikowano

Szarpie na każdym biegu czy tylko na 3,4,5???

U mnie też szarpie tj telepie budą ale tylko na 4 i 5 biegu przy bucie w podłodze,przy normalnej jeździe nie ma tego objawu.

Wiem ze to jest dwumasa bo po wgraniu serii nie było tego problemu.

Opublikowano

na takim szarpaniu jak to mowiac przy bucie w podlodze lekko poszarpuje zrobilem juz 20 tys km i jak narazie nic sie nie dzieje.

Opublikowano
  • Autor

na 1,2 tak tego nie czuć bo ale 3,4,5 to masakra czasami, autem z tymi objawami jezdze juz około 40 tys km i nic sie nie dzieje ale jest to irytujące, nie mam żadnego chipu zeby wgrywać oryginalna mape, przepływomierz czyściłem, egr tak samo i dalej jest tak samo

Opublikowano

może wtryski zabrudzone?

Opublikowano
  • Autor

wtryski były wyciągane czyszczone wymieniane jakies tam uszczeli na nich i regulowane kąty wtrysku czy jakos tak :/ a dzisiaj byłem w niemieckim serwisie Audi i facet mi bez patrzenia powiedział ze nie ma problemu oni to zrobia ale rachunek wyniesie od 1000 euro wzwyż a nie warto w te auto wkładac takich pieniedzy :(

Opublikowano

bez przesady tyle kasy szkoda :P to nie mogl ci powiedziec co trzeba zrobic?

Opublikowano

Nie musisz miec wirrusa.

Wsio zalezy w jakim stanie jest DM.

Duzo sie naczytalem o tym i wiem ze to uklad napedowy na razie odpusczam jak zmienie na sztywne to dam znac co i jak.

Opublikowano
  • Autor

bez przesady tyle kasy szkoda :P to nie mogl ci powiedziec co trzeba zrobic?

powiedzieli ze w pierwszej kolejnosci wyjeba** by turbo i wsadzili nowe bo 80% przypadków to turbo ale turbo mierzyłem i wszystkie pomiary są jak powinny być chyba ze komputer sie myli, a badanie komputerowe polegało na tym ze facet wsiadł z tylu z komputerem ja go woziłem a on robił pomiary takze to uwazam za dokładne pomiary bo wiedział co jest na rzeczy ale zadnych błedów nie wykryło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.