Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zbyt niskie zawieszenie


hubert827

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam audi a4 b8 2,7 140kw z 2009 roku(24 grudzień)

problem z tym audi jest taki ze jak wsadzilem teraz zimowki na stalowe felgi nokian dr3 205 55 16 mam bardzo malo przeswitu pod oslona silnika ok 5cm, na letnich 225 50 17 wcale nie jest dużo lepiej,

moje pytanie jast nastepujace jak poradzic sobie z tym problemem na spreżynach nie widze zadnych kolorowych kropek zaś na amortyzatorach z przodu widnieje tylko 8ko 413 031 AF SACHS.

CO MUSZE ZROBIC ZEBY PODNIESC TROCHE AUTO

sztywnosc zawieszenia jest ok auto prowadzi sie b dobrze .

wystarczy wymienic spreżyny?

bardzo prosze was o pomoc

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to wysokość opony przy 205mm szerokości i r16 to 60, druga to sprawdź w książce serwisowej na wlepce jakie masz zawieszenie, jeśli 1be lub 1bv to auto będzie niższe z automatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podnieść można zmieniając kategorię zawieszenia na inną. Najpierw sprawdź co masz według wlepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podnieść można zmieniając kategorię zawieszenia na inną. Najpierw sprawdź co masz według wlepki.

dzieki za podpowiedz. przebywam za granica i nie bedzie mnie przy aucie pewnie z 4 tygodnie a nie mam nikogo w domu kto by mógł mi sprawdzic wlepki.

A dostalem za free taki zestaw amortyzatorow i sprzezyn, sprezyny tył maja 2 zielone kropki 1 srebrna i 1 biała, przednie sprezyny maja 4 fioletowe i amortyzatory 413 031 BG.

gdzie moge rozkodowac-sprawdzic te kolory oraz amorki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...