Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 podświetlenie tablicy rejestracyjnej


mA4eusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Kilka dni temu zamówiłem sobie podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej do S-line które dzisiaj dotarło. Wszystko ładnie pięknie, ale od kilku dni walczę z odkręceniem śrubki która podtrzymuje starą lampkę. Lewa bez większych problemów została odkręcona, natomiast w prawej wyrobiła się główka w śrubie i kręci się tylko sam śrubokręt. Padły wszystkie słowa niecenzuralne jakie znam a ciągle mała śrubka jest górą. Myślałem, też o wyłamaniu ale czy to pomoże ? Macie może jakiś pomysł lub sprawdzony sposób na to dziadostwo :angry: :angry: :angry: ? Będę wdzięczny za każdą wskazówkę :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj rozwiercić może

Hmmm, kurczę musi być bardzo cienkie wiertło. Sprawdzony sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ja zawsze jak obrobie śrubę to rozwiercam, innej metody nie ma

Dzięki jutro spróbuję ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiercić ale nie cienkim, a właśnie grubym, średnicy główki i tylko tak aby odpadła sama główka. Później jakieś szczypce i wykręć resztę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiercić ale nie cienkim, a właśnie grubym, średnicy główki i tylko tak aby odpadła sama główka. Później jakieś szczypce i wykręć resztę

Będzie tam kilka milimetrów luzu. Tak czy siak jakoś trzeba to wyciągnąć. Wyłamanie pewnie uszkodzi listwę.

Temat do zamknięcia. Zdecydowałem się na wyłamanie szkiełka. Delikatna i precyzyjna robota która trwała 30 minut. Następnie wykręciłem kombinerkami. P.S wiertła się poddały :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...