Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Atak terrorystyczny we Francji


piotrzaba5

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miał sie odbyć mecz w Hannoverze, Niemcy- Holandia, ale sie nie odbył. Znaleźli podobno karetkę z jakims pakunkiem, kilka innych podejrzanych aut, wczoraj na wieczór był zakaz wychodzenia z domu, całe miasto obstawione policja, do rana akcja trwała, nie wiem czy juz po wszystkim czy nie, info mam od teściowej, ktora tam mieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszy, że lewackie brednie o świecie bez wojen, multi-kulti i ciemnogrodzie chrześcijańskim biorą w łeb !!!
Już nawet średnio rozgarnięty połykacz odmóżdżaczy typu Must be the music, Mam talent, Twoja twarz brzmi znajomo, kabaretony etc, etc. zaczyna postrzegać, że oto świat zaczyna się zmieniać. On nie wie jeszcze co ta zmiana przyniesie ale jest tą zmianą zatrwożony.
Już nawet apele wydmuszki z Biłgoraja zachęcające by palić, palić, palić przestają bezrefleksyjnie trafiać do młodych głów ( swoją drogą wyobrażacie sobie zdolność bojową upalonego społeczeństwa, o upalonej armii nie wspomnę) ?
Europa zachodnia to w tej chwili niestety stara zdewociała upalona ciota pełna lewackich frazesów, która nie jest zdolna podnieść się z wyperfumowanego łoża. Europa zachodnia jest do wzięcia.
My mamy jeszcze szanse, jesteśmy jednorodni narodowo, kulturowo i religijnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"uchodźcy wojenni" - rozp****dala mnie to stwierdzenie. uchodźca dla mnie to osoba, która uciekając od 'wojny domowej' wybierze za swój cel pierwszy lepszy kraj i tam pozostaje. bo ważne dla niego jest, aby rodzina nie musiała cierpieć ok. Ale dlaczego brudaski wędrują aż przez całą EU żeby dostać się do Niemiec czy Austrii?? Dlaczego nie wystarczy im Turcja czy Grecja? Ano bo tam bida. Wiedzą gdzie OPŁACA się być uchodźcą wojennym najbardziej. Mają to dobrze obcykane. Lata praktyki. Śmieszą mnie ludzie, którzy litują się nad nimi. Nie widzą tego jak EU jest wykorzystywana w ten sposób. Brana na litość. Dlaczego dorosłe, zdrowe 'chłopy' nie walczą za swój kraj , tylko spierdalają jak kobiety czy dzieci. Co taki uchodźca może EU zaoferować?? Nic. Więc jaki jest sens w ich sprowadzaniu. Słyszał ktoś kiedyś o jakimś sławnym czy bogatym 'ciapaku'?? Czy zna ktoś jakiegoś noblistę?? Co ma w głowie osobnik, którego dziadkowie jeszcze 100 lat temu prowadzili reprodukcję w rodzinach. Brat ze siostrą czy kuzynostwo. Z niepełnoletnimi. Dlaczego 'brudaski' nie uciekają na południe, do bardzo bogatej Arabii Saudyjskiej??? Droga jest o wiele bliższa. Tacy to z nich UCHODŹCY WOJENNI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...