Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana kierownicy


savik

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam nadzieje ze obsługa mnie nie zablokuje z tematem sorki ale o takim tytule w temacie bądz podobnym nic nie zmalazłem

do rzeczy

w swojej zielonej A4 chciałem założyć nową kierownice

mam niby model 97 lampy i swiatła od 97 ale kierownica jeszcze ta 4 ramienna ze zwykłym przetłoczeniem oooo

auto jest z konca roku 96 lub początku 97 juz dobrze nie pamietam w kazdym bądz razie taka przejsciówka sie wydaje

było szczegółowo sprawdzane niby nie bite i nie kombinowane ale no kierownice mam starszą czy moge kupić samą kierownice a poduche przełożyć

czy moze nie wszystkie kierownice pasują i czy nie bedzie problemu z pinami jesli tam przy podłaczeniu są no i gdzie najtaniej i jaką polecacie

jezeli ktos juz to robił poprostu poprosze o link do postu z tym tematem ale moglibyscie doradzic pozdrawiam

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie zapodac sportową kiere (trójramienną S-line), to niestety musisz kupic kompletną z poduszką :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tam są dwa kabelki których nie powinno się odłączać, jeżeli ktoś zmieniał kiere to niech się wypowie.

o czym mowisz?? ja wszystko odlaczylem, zlaczylem i nie bylo zadnych problemow :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy musze kupić razem z poduchą kazdą jedną czy tylko s-line sportowa ma takei wymaganie

a i co z wagiem jesli ktos zmieniał i kombinował z poduszką czy wykaze błąd w kompurze bo nawet nie mysle by odłączyc poduche i wykasowac błąd w komputarze bo słyszałem ze tak robią jak poducha swieci

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poducha jest zintegrowana z czescia kierownicy (ta, ktora naciskasz, gdy trabisz ;) ) wiec kazdy typ kiery ma wlasna, ktorej nie da rady przelozyc do kiery innego typu (chodzi mi o rozroznienie typu przed liftem, po lifcie i s-line).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki za linka do zdjecia kiery napewno sie przydadzą ale zanim wezme sie do roboty pewnie jeszcze nie o jedno zapytam i nie jedno bede chciał zobaczyc

jaką kierownice byscie doradzili sportową czy moze pryginalnlą tyle ze czteroramienną ale juz z elementami chromowanymi

pozdrawiam

savik

[ Dodano: 10-02-2007, 15:19 ]

pet3r tak wałasnie mam taką jak na linku załączonym wyzej na tych zdjątkach przed liftem ze zwykłym przetłoczeniem oooo a te nowe chyba po lifcie czteroramienne mają takie ładniusie kułeczko w krórym są oooo chromowane wiesz o jaką kiere mi chodzi bądz s-line

no dzięks za info nie wiedziałem ze poducha do kazdej kierownicy jest na stałe przymocowana

savik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym mowisz?? ja wszystko odlaczylem, zlaczylem i nie bylo zadnych problemow

Tak było napisane w opisie który podał lukas, trzeba było przeczytać :rolleyes:

Nie ingerowałem tak daleko w elektrykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...