Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ori Lampy Xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za swoje kompletne orginalne dałem 270 zl

Masz numer aukcji 5777598767 allegro zobacz te wydają się ok i kompletne

Opublikowano
  • Autor

Widziałem je,, ale czemu jest napisane ze producent Hella, jak szukać to ori

Opublikowano

No widziałem ale pewnie pomylka bo chyba nie było hella tych lamp zadzwoń zapytaj.

Opublikowano
  • Autor

eeee nikt nie odpowiada, dzwonilem pod inne to gościu mówił ze jest właśnie przerabiane gniazdo z h7 wiec lipa

Opublikowano

Spróbuj w poniedziałek bo jak są oryginalne to warto

Opublikowano
  • Autor

Pytanie...

Czy do lamp ori xenon mogę tymczasowo założyć żarówkę h7??? puki wszystkiego nie skompletuje??

Opublikowano

Miklas jeśli chodzi o oznaczenia na kloszu to wg mnie możesz znać.ponieważ nikt na to nie patrzy.

Wiec.jeśli.pomijając te oznaczenia różnica miedzy zwykłymi lampami a lampami xenon jest na dwóch płaszczyznach które to są niezwykle proste do obejścia mianowicie.

Lampa zwykła ma tak samo mocowanie u spodu na przetwornice z tym ze ma zaslepiony otwór(w.przeciwieństwie do lamp xenon) przez który idzie instalacja do przetwornicy oraz z przetwornicy do palnika.

Druga różneca polega na soczewce a raczej na jej samym odblysniku który zamiast gniazda pod zwykła zarowke h7 w zwykłej lampie,ma gniazdo pod palnik d2s.

Wiec jeśli załóżmy kupisz zwykle lampy to chcąc mieć xenon Musisz wyciąć otwór u spodu lampy oraz zmienić sam.odblysnik na taki z mocowaniem na palnik d2s.

Opublikowano
  • Autor

no to ja wiem ale nie wiem czy poradzę sobie z odbłyśnikiem, pewnie trzeba cała lampę rozbierać czy rozklejać..... druga rzecz to ja się ma takie coś podczas kontroli?? nie sprawdzą oznaczeń na lampie???

Opublikowano

Kto ci sprawdza oznaczenia na lampie?

Jak nie będzie hidy tylko ori osprzęt i spryskiwacze to nikt się.nie przyczepi.a odblysnik wychodzi bezinwazyjnie czyli nie musisz lampy rozbierać an nic.

Opublikowano
  • Autor

hidy to są te żarniki co wchodzą w gniazdo z h7 ?? sorka ale jestem w tym temacie zielony, wszystko dowiaduje się z forum, lampy i tak kupie ori pod xenon, spryski na pewno zamontuje a z reszta zobaczymy..

Opublikowano

HID to generalnie Oznaczenie lampy(żarówki jak mówią nieświadomi) wyładowczej. to skrót od

High-intensity discharge

lampa wyładowcza.

jako, że chińczyKi spopularyzowali, i zaczęli produkować te żarniki w obudowach przystosowanych do zwykłych żarówek....H4, H7, H1....ETC

to większość nazywa właśnie te "ZAMIENNIKI" .....HID

Opublikowano
  • Autor

ori przetwornice są dobre>>>/?? czy kupić jakieś lepsze np 55 W >??

Opublikowano

kup KOITO.

odporne na podróby żarników

Opublikowano

Dlaczego koito?to nie są ori jakie są w a4 b5.najtańsze i najgorsze ścierwo dawane fabrycznie do Avensis.

I co zapewne ma włożyć w miejsce przetwornicy i zalać jakimś klejem?

Opublikowano

Oryginalne są dobre i jak masz fis to ci będzie działać kontrola żarówek poza tym oznaczenia na lampach polifta są i na xenon i na zwykłe halogenowe żarówki obojętnie czy były ksenony czy nie sprawdzałem na lampach jest oznaczenie DC

Opublikowano
  • Autor

czyli nie bedzie problemu jak kupie typowo lampy pod xenon czy zwykle po lifcie???

Opublikowano

Prawnie nie ma problemu z tym ale na części trochę drogo wychodzi same przetwornice z 500 zł odblysniki drugie tyle plus palniki d2s jakieś firmowe ze 300

Edytowane przez lukasn1

Opublikowano
  • Autor

ale jak kupie lampy pod xenon to nie założę w nich ,, narazie '' halogenów??

Opublikowano

Jakich halogenów? Jak kupisz xenon to nie załozysz zarówek h7 bo nie to gniazdo

Opublikowano
  • Autor

właśnie o to mi chodzi.... ;( trzeba brać zwykłe.... wszystkiego na szybko nie zaloze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.