Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ori Lampy Xenon


miklaas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za swoje kompletne orginalne dałem 270 zl

Masz numer aukcji 5777598767 allegro zobacz te wydają się ok i kompletne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee nikt nie odpowiada, dzwonilem pod inne to gościu mówił ze jest właśnie przerabiane gniazdo z h7 wiec lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie...

Czy do lamp ori xenon mogę tymczasowo założyć żarówkę h7??? puki wszystkiego nie skompletuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miklas jeśli chodzi o oznaczenia na kloszu to wg mnie możesz znać.ponieważ nikt na to nie patrzy.

Wiec.jeśli.pomijając te oznaczenia różnica miedzy zwykłymi lampami a lampami xenon jest na dwóch płaszczyznach które to są niezwykle proste do obejścia mianowicie.

Lampa zwykła ma tak samo mocowanie u spodu na przetwornice z tym ze ma zaslepiony otwór(w.przeciwieństwie do lamp xenon) przez który idzie instalacja do przetwornicy oraz z przetwornicy do palnika.

Druga różneca polega na soczewce a raczej na jej samym odblysniku który zamiast gniazda pod zwykła zarowke h7 w zwykłej lampie,ma gniazdo pod palnik d2s.

Wiec jeśli załóżmy kupisz zwykle lampy to chcąc mieć xenon Musisz wyciąć otwór u spodu lampy oraz zmienić sam.odblysnik na taki z mocowaniem na palnik d2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja wiem ale nie wiem czy poradzę sobie z odbłyśnikiem, pewnie trzeba cała lampę rozbierać czy rozklejać..... druga rzecz to ja się ma takie coś podczas kontroli?? nie sprawdzą oznaczeń na lampie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ci sprawdza oznaczenia na lampie?

Jak nie będzie hidy tylko ori osprzęt i spryskiwacze to nikt się.nie przyczepi.a odblysnik wychodzi bezinwazyjnie czyli nie musisz lampy rozbierać an nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hidy to są te żarniki co wchodzą w gniazdo z h7 ?? sorka ale jestem w tym temacie zielony, wszystko dowiaduje się z forum, lampy i tak kupie ori pod xenon, spryski na pewno zamontuje a z reszta zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID to generalnie Oznaczenie lampy(żarówki jak mówią nieświadomi) wyładowczej. to skrót od

High-intensity discharge

lampa wyładowcza.

jako, że chińczyKi spopularyzowali, i zaczęli produkować te żarniki w obudowach przystosowanych do zwykłych żarówek....H4, H7, H1....ETC

to większość nazywa właśnie te "ZAMIENNIKI" .....HID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego koito?to nie są ori jakie są w a4 b5.najtańsze i najgorsze ścierwo dawane fabrycznie do Avensis.

I co zapewne ma włożyć w miejsce przetwornicy i zalać jakimś klejem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne są dobre i jak masz fis to ci będzie działać kontrola żarówek poza tym oznaczenia na lampach polifta są i na xenon i na zwykłe halogenowe żarówki obojętnie czy były ksenony czy nie sprawdzałem na lampach jest oznaczenie DC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawnie nie ma problemu z tym ale na części trochę drogo wychodzi same przetwornice z 500 zł odblysniki drugie tyle plus palniki d2s jakieś firmowe ze 300

Edytowane przez lukasn1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodzi.... ;( trzeba brać zwykłe.... wszystkiego na szybko nie zaloze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...