Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ori Lampy Xenon


miklaas

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz miałem komplet za 300 świeciły elegancko bo zostały mi jak wsadzilem ksenon ale jeden zarezerwowal do wypłaty a widzę ze byś mógł odebrać odemnie osobiście bo mieszkam niedaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał kup sobie taki zestaw https://hidretrofit.pl/sklep/zestaw-xenonowy-x35-d2s-5500k-nextgen/ lub taki https://hidretrofit.pl/sklep/hid-h7/ w zaleznosci ktore lampy kupisz . te zarniki naprawde swieca rewelacyjnie, jeden gosciu nawet stwierdzil ze lepiej od Osramow CBI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miklas jak bedziesz potrzebowal palniki czy przetwornice to pisz.sprzedam ci po dobrych pieniazkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz dylemat ?

skoro mowisz ze na chwile obecna potrzebujesz na h7 to kupuj zwyklea pozniej zmienisz tylko odblysniki i bedziesz mial na xenon..

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kontroli drogówki tej z busa tak zwana jeżdżąc stacja kontroli to nie da rady i tak mandat i zabrany dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrza ci w dekiel lampy i zobacza zarnik h7 i dowidzenia... Ale w dzisiejszych czasach to rzadkosc, ja w swoim otoczeniu nie slyszalem zeby komus dowod za hidy zabrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie straszcie kolegi.nawet jak zabiora ci dowod to wkladasz normalne zarowki jedziesz na przeglad cząstkowy placisz 20 zeta i masz problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś nie powinno być mandatu.tak jak za przyciemniane przednie boczne szyby,tylko dowód powinni zabrać jeśli już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowód się odbiera w tym mieście co się ma zarejestrowany samochód czy tam gdzie zabiorą???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty tak srasz bompami ?

malo kto patrzy na cos takiego w dzisiejszych czasach.

kupujesz do tego imitacje samopoziomu,nie ori spryski bo sa przeciez takie zestawy i masz wszystko jak powinno byc.

hid to owszem ni epolecam,,ale jak bedziesz mial ori xenon,to dokupujesz to co pisalem i nei musisz sie obawiac.

Edytowane przez booolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację a nie starsze tylko informuje o skutkach i nie radzę wyjeżdżać do niemiec bo drogo będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupić tą imitacje samo poziomu?? nie słyszałem o czymś takim, jak to wygląda>>>??? Spryski to widziałem nie ori- groszowa sprawa,

Pytam o wszystko bo mieszkam w GD a pochodzę z drugiej strony polski i w razie jakikolwiek problemów nie mam zamiaru jeździć 600km po dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...