Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EDS pytanie w temacie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Blokada Mechanizmu Różnicowego (EDS)
Panowie ktoś mi odradza kupno a4 b8 po lifcie z tym systemem twierdząc, ze to tykająca bomba, dodatkowo bardzo kosztowna w naprawie.
To prawda ???

Opublikowano

Dlaczego niby miałaby kosztowna i w ogóle, awaryjna?

To jest elektroniczna blokada, nie ma tam żadnych mechanicznych blokad,

to coś podobnego do ABSu (tylko inaczej działa)... co tam się ma psuć...

Opublikowano

EDS od modelu b6 to standard

Opublikowano

Blokada Mechanizmu Różnicowego (EDS)

Panowie ktoś mi odradza kupno a4 b8 po lifcie z tym systemem twierdząc, ze to tykająca bomba, dodatkowo bardzo kosztowna w naprawie.

To prawda ???

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

tyle powiem

to jest układ który nigdy sie nie psuje

Opublikowano
  • Autor

no wiecie co... :( a ja tyle fur przez to odrzuciłem, poinformował mnie o tym lakiernik pracujący w Niemczech w zakładzie który robi autka po stłuczkach dla ubezpieczalni, m.inn mi coś tam szuka i dogrywa tematy...gdy coś wynalazłem odradzal mi te właśnie z tym systemem w opcjach, ale coś mi nie pasowało poniewaz nigdy o tym nie słyszałem. :facepalm:


przecież czytam...czytam Was Panowie i nic takiego tutaj nie słyszałem, a już na pewno nie o nagminnych przypadkach..nie miałem czasu tego potwierdzić u Was...dzięki :hi: "Lakiernik" fajny chłopak i uczynny ale czasem.... :kox:

Opublikowano

.gdy coś wynalazłem odradzal mi te właśnie z tym systemem w opcjach

czyli żadnej audi byś nie kupił... :facepalm: przynajmniej z quattro

Edytowane przez Marcin6

Opublikowano

w ośce też :)

Opublikowano
  • Autor

niektóre miały inne nie, mowie o napędzie na jedna ośkę

Opublikowano

Pytanie czy na pewno o EDS chodziło :D

Może o CVT mówiliście :huh:

Opublikowano
  • Autor

Bankowo

Pytanie czy na pewno o EDS chodziło :D

Może o CVT mówiliście :huh:

Bankowo o EDS -ie :)

Opublikowano

Gosc musial miec nierowno pod deklem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.