Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poszukuje dobrego Warsztatu lub Mechanika LUBLIN


SebastosWolski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dobrego warsztatu w Lublinie ( lub forumowicza który robi naprawy itp. ) . W pisałem do Dakaru maila w sprawie wymiany oleju ,filtrów , rozrządu . Dostałem odpowiedź że nie obsługują takich aut o takiej pojemności ( 2.8 V6 benzyna ) padłem jak to zobaczyłem..... Auto zaprowadziłem do jednego serwisu patrząc opinie w neci ( nazwy nie podam zobaczę jak ogarnęli wymianę oleju,filtrów itd. zlikwidowanie wycieków i czyszczenie przepustnicy ) leci 2 tydzień i nie jest zrobiony . Trochę mnie to irytuję .... W "Kocurze" jest do ogarnięcia parę rzeczy.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem,

gdzie dokładnie jest ten acars, bo nie jestem w stanie znaleźć żadnych informacji w necie, ew. nr tel.

Edit:

ACAR, dzięki, nie było tematu, czas spać :)

@Sebastian ogarnęli Ci Twoje 2.8? możesz polecić?

@Paweł zakładam, że skoro masz w profilu ASNa i polecasz, czyli i z ASNem sobie poradzą?

Edytowane przez mat-85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukałem mechanika w internecie, wpisz ,,dobry mechanik lubelskie opinie'', poczytaj opinie o człowieku który ma warsztat w ćmiłowie, robiłem swoją furke u niego i jak narazie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ACAR ASNa nie ogarnął, szukam dalej.

Może rzeczywiście spróbuję w ćmiłowie, chociaż wolałbym coś na miejscu.

Edytowane przez mat-85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powiem że jak w skodzie wyrwalo świece to tylko oni się podjęli naprawy bez wyciągania głowicy

To akurat nie wiem czy dobrze świadczy o warsztacie, bo gwintowanie i tulejowanie na zamontowanej głowicy - syf w cylindrze opiłki, rysy na gładziach te sprawy. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...