Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duże drgania samochodu powyżej 120km/h 2.5 TDI


Arturek7544

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem z moim autem zatem po przekroczeniu 120 km/h i dalej cale auto zaczyna drgac,mozna to porownac do niewyważonego koła. zeby wyeliminowac niewyważone koła czy tez cos od strony hamulcy oraz polosi, Odpiąłem ośki od strony skrzyni,odpalam auto wrzucam 6 bieg rozpędzam do 100 km/h jest spokoj ale po przekroczeniu tej predkosci wszystko zaczyna drgac.Dodam ze poduszki silnika jak i skrzyni zostały wymienione, skrzynia dziala precyzyjnie biegi wchodza gładko nie ma z nia żadnego problemu,flansze też nie mają luzu..Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy poduchy założyłeś ?

Bo to trochę dziwne, żeby na ori poduchach silnik pracujący bez obciązenia ( z odłączonymi półosiami ), przenosił jakieś wibracje na nadwozie :decayed:

Chyba że któryś cylinder nie pracuje w ogóle, ale nawet to w V6 nie powinno chyba powodować mocnych sensacji z wibracjami przy takich obrotach :hi:

Albo może jest problem z regulacją poduszek, ( dobrym sposobem jest odpalenie i przegazowanie silnika na lekko poluzowanych poduchach w celu ich ułożenia się i dopiero później ostatecznego ich dokręcenia ) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzieje sie przed i po wymianie wszystkich poduszek poduszki firmy FEBI, może to wina dwumasy, skrzyni ale nic nie wskazuje na ich zużycie cisza. postaram sie jeszcze rozebrac skrzynie ale nie wiem czy to cos da.Ciezko jest z tym życ,mieć a nie móc jezdzic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...