Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop 13-14''


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy, czy dostanę coś lepszego w kwocie do 3500zł z dyskiem SSD, matową matrycą i ekranem 13-14 (najlepiej FHD)?

http://promobile.pl/notebooki/745-DELL-E7440-i5-4300U-8GB-256SSD-FHD-HDMI-mDP-BT-WIN7-PRO.html

I czy miał ktoś do czynienia z tym sklepem?

Edytowane przez majkel20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz coś fajnego, wprawdzie trochę droższy, ale z lepszą grafiką i procesorem:

http://www.morele.net/laptop-lenovo-yoga-3-80jh00cbpb-780399/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego potrzebny Ci jest ten laptop, ja na co dzień używam sprzętu zgniłego jabłka i powiem Ci jedno, przerabiałem temat wiele razy. Przerobiłem kilka laptopów z windowsem i w końcu zmądrzałem ;) Kupiłem jabłko, za kwotę 3.500 można kupić fajnego Air-a, który w konfiguracji może będzie gorszy od innych ale nadrobi to wydajnością i stabilnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopa używam czasem na dworze, więc matryca matowa będzie lepszym wyborem, więc YOGA odpada, tak samo jabłuszko... Będzie użytkowany do wszystkiego, office, poczta itp, a na apple pewnie tego się zainstalować nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell jest firmą jedną z niewielu, gdzie laptopy możesz konfigurować dowolnie wg potrzeb. Wtedy oczywiście modele różnią się symbolem. Wystarczy sprawdzić na ich stronie jakim symbolem oznaczone są laptopy z interesującym Cię ekranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xps i tak odpada Przekroczy budżet z tego co widze

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopa używam czasem na dworze, więc matryca matowa będzie lepszym wyborem, więc YOGA odpada, tak samo jabłuszko... Będzie użytkowany do wszystkiego, office, poczta itp, a na apple pewnie tego się zainstalować nie da..

Jak najbardziej się da zainstalować . Ja mam macbooka pro i jestem mega zadowolony a windows poszedł w zapomnienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...