Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana stacji przy użyciu kierownicy


Sedrak Dan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przy wciśnięciu guzika na kierownicy odpowiadającego za zmianę stanie radio zaczyna wyszukiwać kolejnej stacji, da się ustawić by zmieniało ze stacji zapamiętanej pod numer 1 na 2 np. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to co napisano w instrukcji obsługi, to:

1. gdy za pomocą kierownicy obsługujemy TYLKO radio (w aucie nie ma telefonu), to przełączanie pomiędzy zapamiętanymi stacjami radiowymi realizujemy za pomocą przycisków E i F

Audimulti_sxeewwr.jpg

2. gdy za pomocą kierownicy obsługujemy radio i telefon, to przełączania pomiędzy zapamiętanymi stacjami radiowymi niestety nie ma - E przełącza między radiem a telefonem, F uaktywnia obsługę głosową.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to co napisano w instrukcji obsługi, to:

1. gdy za pomocą kierownicy obsługujemy TYLKO radio (w aucie nie ma telefonu), to przełączanie pomiędzy zapamiętanymi stacjami radiowymi realizujemy za pomocą przycisków E i F

Audimulti_sxeewwr.jpg

2. gdy za pomocą kierownicy obsługujemy radio i telefon, to przełączania pomiędzy zapamiętanymi stacjami radiowymi niestety nie ma - E przełącza między radiem a telefonem, F uaktywnia obsługę głosową.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Dzięki . Dokładnie o to mi chodziło. Cholera i mam ten beznadziejny telefon, który do niczego nie jest mi potrzeby :( Nie wiesz czy da się to jakoś obejść ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie używasz telefonu to wykoduj vagiem telefon, wtedy wszystko powinno działać tak jak chcesz ;)

Edytowane przez deamone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie używasz telefonu to wykoduj vagiem telefon, wtedy wszystko powinno działać tak jak chcesz ;)

Dzięki !! Absolutnie nie korzystam. Nie mam BT w aucie, więc do niczego to mi nie potrzebne. Już dopisuje Twój pomysł do check listy :) Akurat jutro auto oddaję do mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...