Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak podświetlenia klamek A4 B6


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio wymieniałem fotele na full elektrykę, musiałem dorobić do kostki masę i po wyjęciu fotela byłem w takiej pozycji, że widziałem klamkę kierowcy i obudowę "od dołu"... Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że we wszystkich klamkach mam podświetlenie, ALE niestety ani jedna klamka z czterech się nie podświetla. Podkreślę, że podświetlenia nóg kierowcy i pasażerów, podświetlenie w drzwiach, podświetlenia w podsufitce, etc., działa bez problemu. Sprawdziłem też bezpieczniki, wszystkie są całe. Pod VAGiem nic nie wykazuje. Co jeszcze może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie są podłączone? Zrzuć tapicerkę i sprawdź je na krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak długo się nie odzywałem, ale dopiero dziś mogłem to zrobić i pozdejmowałem wszystkie 4 boczki, sprawdziłem lampki na krótko i chodzą (niestety albo stety). Co może być nie tak? Dodam, że pod siedzeniami i w drzwiach lampki świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie klamek, nie ma związku z lampkami w drzwiach i pod siedzeniami tylko z luminacją przycisków.

Nie pamiętam teraz dokładnie, jak to jest podłączone, więc niech ktoś się jeszcze wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa luminacji każdej klamkami jest wspólna z lampkami danych drzwi.

Zasilanie luminacji klamki i przycisku szyby, w każdych drzwiach, jest wspólne z tego samego pinu w sterowniku drzwi, tak jak poniżej:

Zasilanie z przodu z 32 pinowego złącza, pin nr. 6, lewa i prawa tak samo.

Zasilanie z tyłu przy elektryce z tyłu, z 16 pinowego złącza pin nr. 1, lewa i prawa tak samo.

Edytowane przez Bromchit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Posprawdzam w wolnym czasie i jakby co, będę się jeszcze odzywał.


Podjechałem do znajomego, okazało się, że miałem jakiś bezpiecznik spalony. Wymieniłem i wszystkie podświetlenia działają.

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...