Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ktory pin w sterowniku silnika od wlacznika sprzegla?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

Edytowane przez myslickim

Opublikowano

Również był bym wdzięczny za wskazówki, jestem świeżo po zakupie auta ze zmienioną skrzynią na manual, co nie dokończono przy zmianie to podłączenie tempomatu i świateł cofania,

Czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie wpiąłeś się czujnikiem od skrzyni żeby światła cofania działały? Patrzyłem schematy B6 ale u mnie jest to chyba inaczej zrobione. Moje auto to A4 B7 1,8T

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez myslickim

Opublikowano

Mnie też czeka podpięcie tempomatu ale najpierw chce wsteczny ogarnąć. Gdzieś czytałem że czujnikiem sprzęgła trzeba się wpiąć w 39 pin komputera silnika przy podszybiu, drugi kabel od czujnika zmostkować z czujnikiem hamulca + kodowanie tempomatu, ale to był schemat z B6 w B7 pewnie już inaczej jest, bynajmniej schemat odnośnie wstecznego z B6 nie pasował do mojej instalacji w B7.

A czujniki parkowania tylne miałeś ? Po ogarnięciu świateł wstecznych zaczną działać ?


Dzisiaj będę u znajomego elektronika jeżeli mi podpowie coś z tempomatem to dam znać.

Opublikowano
  • Autor

Czujniki sobie dokladałem i działaja bez problemu. Z tym ze nie sa to oryginalne. Tempomat trzeba kodowac jak jest dokladany. A jezeli jest oryginalnie to kodowac juz nie trzeba

Opublikowano

Witam. Mam problem ze znalezieniem schematu sterownika silnika do A4 b7 2.0tfsi. Samochod przerabialem z multitronika na manuala i teraz mi nie dziala tempomat bo nie wiem na ktory pin do komputera podpiąć wlacznik sprzegla.Pozdrawiam!

Proszę bardzo:

0aadccf652bf4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czyli rozumiem ze od wlacznika sprzegla F36 przewod idzie na pin 41 we wtyczce 94 pinowej tak? Slicznie dziekuje za pomoc:) pozdrawiamm

Opublikowano

Czyli rozumiem ze od wlacznika sprzegla F36 przewod idzie na pin 41 we wtyczce 94 pinowej tak? Slicznie dziekuje za pomoc:) pozdrawiamm

Dokładnie :)

Opublikowano

Trzebaby najpierw przekodować sterownik silnika na wersję manual, bo niby po co w automacie czujnik sprzęgła.

Co do wstecznego to jest wątek dla AWX/AVF:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265276-najczestsze-problemy-po-swapie-skrzyni-multitronic-na-manual/


Dla sterowników AWX AVF znalazłem że kodowanie sterownika 00001 to manual FWD, 00002 automat a 00003 quattro ale to niepotwierdzone informacje. Może dla benzynowego sterownika jest podobnie.


Do analizy:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/2.0l_TFSI_%28AXX/BGB/BPJ/BPY/BWA%29

Opublikowano
  • Autor

Na mamuala juz mam przekodowane. Aby mi zostal wlasnie wlacznik sprzegla:)

Opis mam i sie w sobote za to wezmee. Dziekujee

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.