Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brakujace elementy zderzaka S4 B6


slimok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o pomoc kogoś mąderego i uczynnego ;).

Z rego co się zorientowałem to zaślepki do sprysków i halogeny różnią się od zwykłego zderzaka. Jest jeszcze coś, co jest inne i nie można zrobić przekładki od normalnego zderzaka np. czy spryski czy są te same ?

Proszę ewntualnie jak ktoś mam możliwość podania numerów zaślepek i halogenów.

dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:glupek2: ale ze mnie kiepek. Tyle szykałem ... i chyba prosiłem żeby nie znaleźć.

dzięki :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadnice spryskiwaczy też da inne

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prowadnice spryskiwaczy też da inne

W linku co zapodał wrclaguna już sobie obczaiłem co i jak. Zaślepki i prowadnice chyba zamówie w aso tylko muszę zadzwonić i zobaczymy po ile wyjdzie. Halogeny bedę się starał upolować uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadnice spryskiwaczy też da inne

W linku co zapodał wrclaguna już sobie obczaiłem co i jak. Zaślepki i prowadnice chyba zamówie w aso tylko muszę zadzwonić i zobaczymy po ile wyjdzie. Halogeny bedę się starał upolować uzywki.

Halogeny to mega deficytowy temat. Szukaj na niemieckim ebay albo brytyjskim ebay.co.uk

Mi sie udało nowe zakupić na ebay.de z dostawą pod same drzwi - facet który sprzedawał okazał się Polakiem i akurat odwiedzał rodzine kilka km ode mnie :) Mega fart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny to mega deficytowy temat. Szukaj na niemieckim ebay albo brytyjskim ebay.co.uk

Mi sie udało nowe zakupić na ebay.de z dostawą pod same drzwi - facet który sprzedawał okazał się Polakiem i akurat odwiedzał rodzine kilka km ode mnie :) Mega fart

Do wiosny myślę że dam radę coś wyrwać. Dzisiaj kupiłem dopiero zderzak i nie będę go prędzej zakładał jak wiosną.

PS. Jakby kogoś interesowało to zaślepki na dzień dzisiejszy 84zł/szt a prowadnice 22zł/szt.

PS2. Jeszcze do całości trzeba podmienić spojlerki nadkoli 8E0 853 888B i 8E0 853 887B i jak potrzeba to nadkola chociaż powinny być te same (jak mam te same)

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś potrzebujesz to mam zniżki w ASO. Info na PW

na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko halogenu lewego i spojlerka nadkola też lewego. Jak dasz radę załatwić taki spojlerek to będę Cię na rękach nosił :). Z halogenem to będę się wstrzymywał z zakupem w ASO do ostatniej chwili. Jak nie dostanę używki to zostanie ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś potrzebujesz to mam zniżki w ASO. Info na PW

na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko halogenu lewego i spojlerka nadkola też lewego. Jak dasz radę załatwić taki spojlerek to będę Cię na rękach nosił :). Z halogenem to będę się wstrzymywał z zakupem w ASO do ostatniej chwili. Jak nie dostanę używki to zostanie ASO.

Spojlerka lewego już nie kupisz. Nie jest już produkowany, a po drugie kupiłem ostatnią sztukę w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spojlerka lewego już nie kupisz

wiem :( .

Jak odbiorę z ASO prawą stronę to będę kombinował żeby dorobić lewą. Plan już mam jak to zrobić tylko muszę mieć oryginał w swoich łapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojlerka lewego już nie kupisz

wiem :( .

Jak odbiorę z ASO prawą stronę to będę kombinował żeby dorobić lewą. Plan już mam jak to zrobić tylko muszę mieć oryginał w swoich łapach.

Na niemieckim ebay jest halogen lewy w używce, ale cena 80eur + przesyłka więc średnia okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na niemieckim ebay jest halogen lewy w używce, ale cena 80eur + przesyłka więc średnia okazja.

zaraz jak kupiłem zderzak na allegro wyhaczyłem prawy halogen za 60 zł. Wydaje się być nowy bo brak śladów użytkowania. Mega fart ale jak nic się ciekawego nie trafi do marca pozostanie ASO.Obserwuję wsystkie portale codziennie w poszukiwaniu brakujących części ale na razie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś potrzebujesz to mam zniżki w ASO. Info na PW

na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko halogenu lewego i spojlerka nadkola też lewego. Jak dasz radę załatwić taki spojlerek to będę Cię na rękach nosił :). Z halogenem to będę się wstrzymywał z zakupem w ASO do ostatniej chwili. Jak nie dostanę używki to zostanie ASO.

podaj mi nr prawego bedzie mi łatwiej szukać ni bede musiał PR-ów rozkodowywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś potrzebujesz to mam zniżki w ASO. Info na PW

na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko halogenu lewego i spojlerka nadkola też lewego. Jak dasz radę załatwić taki spojlerek to będę Cię na rękach nosił :). Z halogenem to będę się wstrzymywał z zakupem w ASO do ostatniej chwili. Jak nie dostanę używki to zostanie ASO.

podaj mi nr prawego bedzie mi łatwiej szukać ni bede musiał PR-ów rozkodowywać

prawy 8E0 853 888B

lewy 8E0 853 887B

nie wiem jakie masz dojścia i znajomości ale ten spojlerek już się oparł o dział classic vw i niestety nie mogą pomóc w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem w szoku

nie tylko Ty :shock3:. Jak gościu w ASO powiedział że tej części nie produkują już i nie ma nigdzie na stanie delikatnie oniemiałem.

ps. Dzięki za zmianę tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...