Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dron do 500 zl


Robberto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić drona do 500 zl , macie jakieś sprawdzone modele? wymagania to kamera HD oraz łatwy dostęp do akcesoriów typu śmigła, baterie itd

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie , zależy co chcecie robić tymi dronami , latać i się bawić czy filmować czy to i to bo to bardzo ważna kwestia. Druga sprawa jest taka , jakie macie wymagana donośnie nagranego filmiku. Można kupić drona bez gimbala , też można nagrać film ale będzie bez stabilizacji i obraz będzie się trząsł. A jeśli wyprzedzę was z odpowiedzią i chodzi o te marketowe to ja osobiście odradzam , szkoda kasy i zdrowia.

ten filmik nagrałem 4 lata temu jak dopiero ta technologia się rozwijała drony były składane z komponentów. Kamerka to gopro zamontowana na sztywno :

a tutaj jest filmik nagrany przez mojego kolegę phantomem 3 dji fulhd tu jest już gimbal

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom odpada, cena jak na zabawke troche duza z kolei ten pierwszy to faktycznie jakosc obrazu nie powala ale tak jak piszesz technologia z przed 4 lat, w zeszlym tyg kupilem na flohmarku jakies badziewie za 40 eur ktore w ogole nie chce latac a zalapalem bakcyla i chcialbym sie tym pobawic z tym ze czysto rekreacyjnie a nie chce kolejnych nieudanych zakupow

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj za ok 800 stówek masz podróbkę phantoma :

ogólnie do zabawy i nauki jest ok.

wszystko zależy jak mocno się napaliłeś. Jak na chwilę to nie ma sensu wydawać dużej kasy na drona bo będzie leżał w szafie albo sprzedasz za ułamek kwoty co wydałeś. Jak chcesz się pobawić dłużej to proponuję zainwestować w phantoma ponieważ nawet laicy dadzą sobie radę z lataniem tym cacuszkiem. Phantom ma szereg zabezpieczeń które nie pozwolą Ci go rozbić. Tanie zabawki są na chwilę, albo się popsują albo rozbijesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega który siedzi w dronach polecił mi Hubsana X4.. śmigła , silniki wszystko dostępne od ręki w wielu miejscach...

tutaj przykładowa aukcja http://allegro.pl/dron-hubsan-x4-h107chd-kamera-hd-oslona-wroclaw-i5825111626.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego za 500zł to kupisz sredniej klasy gimbal do takiego "drona"

w tej chwili buduje dla siebie w miare tani sprzęt własnie do filmowania z powietrza

na takiej ramie

65839.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie wyleczylem sie z takich zabawek, po 2 dniach zabawy odlecial w nieznane i juz go nie znalazlem, dobrze ze to byla tylko syma za ktora dalem polowe z tego co zakladalem

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak narazie wyleczylem sie z takich zabawek, po 2 dniach zabawy odlecial w nieznane i juz go nie znalazlem, dobrze ze to byla tylko syma za ktora dalem polowe z tego co zakladalem

a nie mówiłem Ci że na tanie g...no szkoda zdrowia , kasy i czasu ? Tylko się zraziłeś i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...