Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czareq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Robiłem na aucie w B8 Wykręcasz oba wahacze, obracasz i na prasce śrubowej wyprasowujesz i później wprasowujesz.
  2. czareq odpowiedział(a) na czareq temat w Audi
    Dzięki Wszystko jasne
  3. czareq opublikował(a) temat w Audi
    Witam Przychodzę z zapytaniem czy modele z 2013 roku które miały przykładowo biały kolor nadwozia i czarny dach mają wybitnie dużą warstwę lakieru ? Ponad 700um jest to w normie czy taka warstwa na dachu ?. Własciciel twierdzi że to jest oryginał
  4. O niskim stanie AdBlue jest inny komunikat
  5. Można powiedzieć że to już są szkodliwe parametry dla pracy jednostki. Konieczna wymiana na nowy
  6. Podaj jeszcze różnice ciśnienia pod obciążeniem. Pełny gaz na 3 lub 4 biegu.
  7. Mam takie pytanie czy grzałka w B8 jest takiej samej mocy jak w B7 ? W poprzednim aucie B7 2.0tdi BPW jakoś szybciej czuć było ciepłe powietrze z kratek dosłownie po 30 sekundach.
  8. Ciężko odpala jakby akumulator słaby
  9. U mnie też tak się dzieje, ale jest tak żadkim zjawiskiem że się nie przejmuje. Rocznie robię około 8tys km i myśle że na 200 odpaleń może z 5 razy dłuzej zakręci więc nawet szukanie przyczyny może być kłopotliwe Nie ma znaczenia czy jest pełny bak czy blisko rezerwy
  10. Te wartości są nierealne, bo gdybyś miał tak niskie różnice ciśnienia to oznaczało by praktycznie nowy DPF który wypala się co 600-800km a u Ciebie sterownik wymusza co 100km
  11. 0.07l to może być ponad 100k km więc jeszcze nie byłeś właścicielem auta i ktoś grzebał
  12. CSUA Z tego co zauważyłem Ty masz problem z ciągłym kopceniem ?
  13. Ja mam podobnie przy wypalaniu DPF przez około 30-40 sekund wydobywa się biała smuga Mam wrażenie że to ten mocznik wtryskiwany i spalany w wydechu, bo kolor jest taki biały i ma dziwny zapach
  14. skąd sterownik silnika wie że ma DPF po praniu ? nie trzeba robić jakiejś adaptacji ? sama wymiana czujnika różnicy ciśnień wystarcza ?
  15. skoro od dłuższego czasu masz wypalania co 200-300km to mogłoby się pokrywać z przebiegiem. Do tego dochodzi problem niedogrzanego silnika o którym pisałeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.