Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tempomat plus rozkodowanie FIS


wronik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Zostałem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Audi A4 1.8t Avant silnik BFB rok 2003. Najbardziej doskwiera mi brak dwuch rzeczy nie mam dostępu do FIS oraz brak tempomatu. Po przeczytaniu kilku postów dowiedziałem się iż można to niedrogo dopiąć do mojego samochodu znalazłem na forum manetki i moje pytanie czy zakup samych manetek wystarczy i wizyta u specjalisty od rozkodowania czy trzeba wymienić jeszcze jakiś moduł. Bardzo proszę o podpowiedź po kolei co mam zrobić. Proszę jeszcze o polecenie fachowców w tym temacie w okolicach Rzeszowa i Łańcuta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zrobic pelnego fisa wystarczy tylko manetka i kodowanie. Tempomat to troche bardziej skomplikowana operacja, musisz sprawdzic na vagu jakisz masz modol kierownicy, jesli modol nie jest przystosowany do tempomatu musisz kupic, manetke tempomatu, modol i obudowe kierownicy (mozna dociac ori pod manetke) na koniec kodowanie. Calego pajaka mozna dorwac za 250-300zl za kodowanie bierze sie 100-150zl.

Jesli twoj modl jest kompatybilny z tempomatem koszty spadaja o ok 200zl.

Sporo osob bawi sie w doposazanie wiec ktos ci pomoze, jak cos to bede w styczniu w bialce tatrzanskiej ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki czyli najpierw muszę sprawdzić w Vagu jaką mam kierownicę a potem działamy. Ponawiam pytanie na temat fachowców okolice Rzeszowa i Łańcuta? Polecacie kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Wielkie dzięki czyli najpierw muszę sprawdzić w Vagu jaką mam kierownicę a potem działamy. Ponawiam pytanie na temat fachowców okolice Rzeszowa i Łańcuta? Polecacie kogoś?

Te rejony ogarnie Sławek i na pewno Wrclaguna :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...